Футбол. Ліга Європи. Аустрія 1:2 Металіст (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга Європи. Аустрія 1:2 Металіст (відео)

Один із героїв поєдинку

Вчора у Європі був знову великий футбольний день. Справа у тому, що проходили матчі першого туру групового турніру Ліги Європи. Приємно, що у цьому турнірі беруть участь і українські команди: Ворскла, Металіст і Динамо.

Полтавчани на виїзді поступили датському Копенгагену із рахунком 0-1, а київське Динамо розписало мирову із Сток Сіті – 1-1.

Про всі матчі ми розповідати не будемо, а зосередимося на переможному для нас. А він за участю харківського Металіста.

Команда Мирона Маркевича у першому турі гостювала у гостях в австрійської команди Аустрія. Що приємно, українська команда здобула перемогу із рахунком 2-1.

Таким чином, Металіст став єдиною українською командою, яка на цьому тижні здобула перемогу у своїх матчах. Але, про все по-порядку.

Якщо ви подумаєте, що харків’яни здобули перемогу доволі легко, то ви помиляєтеся, насправді поєдинок видався для нас важким.

Не встигли глядачі як слід всістися на свої місцях за екранами телевізорів і на стадіоні, як господарі поля відкрили рахунок.

7 хвилина – пішов навіс у нашу штрафну, захисники Металіста не зуміли як слід вибити шкіряного і Томас Юн, який був на м’ячі гарматним ударом відкриває рахунок у цьому поєдинку.

Також читайте:   Іван Мрочко: Хочу виграти з "Новими іменами" комплект нагород

Металіст приходи після цього епізоду до тями доволі довго. У першому таймі підопічні Маркевича виглядали якимись не зібраними і якби Аустрія була точнішою, то ми могли піти на перерву програючи із ще більшим гандикапом.

Після відпочинку ж все помінялося. Металіст заграв агресивніше і, як наслідок, доволі швидко відігрався.

56 хвилина – харків’яни заробили кутовий, і Папа Гує ударом головою вдало замкнув навіс.

Потім пішла гра на зустрічних курсах, яку виграти могла як одна, так і інша команда. Але, на щастя, це вдалося зробити нам.

79 хвилина – господарі поля у своїй штрафній збивають Крістальдо і Хав’єр чудовим ударом із точки виводить свою команду вперед.

Звісно, що господарі поля намагалися врятувати поєдинок, але це їм не вдалося.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу української команди із рахунком 2-1.

В іншому поєдинку нашої групи голландський Аз на своєму полі розгромив шведську команду Мальме із рахунком 4-1.

Наступний другий тур Ліги Європи відбудеться 29 вересня. У цей день Металіст прийматиме на своєму полі Аз. Початок гри о 20 годині.