Панорами Львова на блозі Воробуса

Панорама Львова

Як відомо, нещодавно блог Воробуса святкував свій другий день народження. Офіційних святкувань не було, тому все обмежилося лише усними привітаннями.

Згодом, я, Воробус опублікував на блозі статтю, яка мала назву – підсумки дворічної роботи блогу .

У ній було описано найбільш значні досягнення, цікавинки, рубрики та багато чого цікавого. Звісно, що без критики у мою сторону не обійшлося, але то таке, критикують усе що можна.

А у кінці посту ваш покірний автор попросив наших користувачів висловити свою думку щодо роботи сайту, що потрібно покращувати, що залишити так як є. І ось один випадок мене дуже зацікавив, а саме незадоволення людей шапкою блогу.

Люди хочуть змін, це не дивно.

У коментарях наші користувачі, а саме пан Адекват (Антисовок) висловив думку що шапку блогу треба змінити на більш сучасну. Обідрані стіни замалювати фотошопом і, таким чином, показати яким має бути сучасне європейське місто.

Варіант не поганий, але є ще кращий.

Сьогодні на сторінках блогу Воробуса наш дописувач пан Stakeholder написав цікавий домисл, який нам сподобався і я з колегами вирішили втілити його у життя.

Суть його наступна: кожного тижня ставити голосування на блозі за кращий район Львова і його панораму. Який перемагає ту і панораму ми ставимо на шапку блогу. Цікаво?

Також читайте:   Напади на людей у Стрийському парку

Мені особисто так, але не знаю як така ідея сподобається нашим користувачам. Якщо у вас є які-небудь побажання прошу не соромитися, а писати свої домисли у коментарях. За допомогою дискусії ми зробимо так, щоб задовольнити ваші і наші смаки. 🙂

Що би ще хотів спитати вас , так це як зробити головною шапку блогу? Можливо провести якийсь супер фінал? Ну, це вже подумаємо згодом.

Тепер ще одне питання, яке є трішки проблематичним, а саме панорами.

Я маю декілька панорам, але вони не зі всіх районів. Якщо є можливість зробити панораму свого району або ж вона вже у вас є на комп’ютері, то присилайте їх мені на електронну пошту за адресою: vorobus@email.ua.

Ось такі от справи. Завдяки вам, шановні користувачі блогу, ми будемо намагатися зробити блог ще кращим.

Чекаю ваших питань і зауважень щодо даної теми, а насамкінець пропоную взяти участь у цікавому голосуванні.

Чи подобається вам дана ідея?

так, супер (86%)
ні, це совок (14%)

Загальна кількість голосів: 21

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 28 може ще щось напишете?

 1. Stakeholder 23.09.2011 пише:

  Думаю блог про Львів не повинен бути схожим на сайт міськради чи краєзнавчого музею, і не ставити собі завдання згладити чи приховати якісь недоліки, незважаючи на які ми і багато людей, які сюди приїздять всеодно вважаємо Львів класним містом, тому людям, які цікавляться дизайном, фотографією або просто своїм містом і районом думаю було б цікаво відійти від шаблонів і спробувати подати під своїм соусом фотки різних районів, можливо навіть тих якими мало хто цікавиться :).

 2. adekvat 23.09.2011 пише:

  Два аспекти: я знайомий з деякими професійними фотографами, і у жодного з них нема панорамного (то такий вид) фотоапарату. Де тобі користувачі візьмуть фотки я не знаю.
  І другий: наш центр страшненький зверху, а що вже говорити про райони.

 3. adekvat 23.09.2011 пише:

  І ще щодо голосування.
  Варіант: ні це совок абсолютно недоречний.
  Це якраз сучасна ідея але її не реалізуєш в совковій країні.

 4. Пан П 23.09.2011 пише:

  adekvat пише: І ще щодо голосування.
  Варіант: ні це совок абсолютно недоречний.
  Це якраз сучасна ідея але її не реалізуєш в совковій країні.

  Я от ніяк не можу второпати одну штуку: Ти стверджуеш, що сайт пана Воробуса совок, і взагалі не дуже так сайт. Але тоді постає цілком логічне питання: чого ти тоді щодня сюди заходиш та ще сипиш коментарями, як ніхто інший? Я от наприклад, на сайти, які для мене не цікаві (типу совок 😀 ), зовсім не заходжу і взагалі мені на них пофіг. Якось зовсім не адекватно пане Адеквате 🙂

 5. Stakeholder 23.09.2011 пише:

  adekvat пише:
  наш центр страшненький зверху, а що вже говорити про райони.

  ну звичайно слати просто сухі фотки нецікаво, по-любому треба додавати якісь ефекти чи фільтри, інакше це все буде дуже буденно, а райони вже які є такі є, це не конкурс естетів, думаю фотки мають бути не обов’язково мальовничими, головне щоб вони були хоч трохи креативними, розбавляли собою сірість і додавали якусь фішку до дизайну, варто спробувати.

 6. РоманТ 23.09.2011 пише:

  adekvat пише:
  я знайомий з деякими професійними фотографами, і у жодного з них нема панорамного (то такий вид) фотоапарату. Де тобі користувачі візьмуть фотки я не знаю.

  для стоврення панорами можна обійтись і без панорамного фотоапарата. Достатньо зробити декілька кадрів, кожен із яких містить 30% попереднього, а потім “зшити” у панораму.

 7. adekvat 23.09.2011 пише:

  Пан П пише: чого ти тоді щодня сюди заходиш та ще сипиш коментарями, як ніхто інший?

  Я писав чого. Писав докладно і доступно. Писати ще раз не буду. Відповідь у моїх попередніх коментах.

  Stakeholder пише: варто спробувати

  Звичайно варто.

  РоманТ пише: Достатньо зробити декілька кадрів, кожен із яких містить 30% попереднього, а потім “зшити” у панораму.

  Я про це думав. Але все таки фотік зробить рівніше.

 8. adekvat 23.09.2011 пише:

  Пан П пише: Ти стверджуеш, що сайт пана Воробуса совок

  Взагалі, совок в блогах це коли читаєш блог, і тобі влом або «страшно» (і такі ідіоти є) прокоментувати. Нехай комент буде негативний, нехай позитивний – лише щоб був по суті. Люди – дивіться на москалів. Чому в них блоги процвітають. Моя думка – тому шо вони дикарі, вони такими були завжди, і їм абсолютно не «страшно» (як нашим українцям) коментувати блоги, писати на форумах тобто розвивати інформаційний простір рунету.

 9. Пан П 23.09.2011 пише:

  Щось не второпав думку, москалі дикарі, бо їм абсолютно не «страшно» (як нашим українцям) коментувати блоги? Чи дикарі бо блоги процвітають?
  А взагалі якщо блог поганий і мені не подобаеться, то нащо тратити свій дорогий час (чи може у Вас він дешевий?) на те, щоб його читати (тим більше коментувати). Хіба то такий своєрідний вид інтелектуального мазохізму, не подобається, але читаю. Пане Адвекате ви часом не родич Захера фон Мазоха? (А він наш Львівський хлоп до речі:) )

 10. adekvat 23.09.2011 пише:

  В мене статтю прочитати займає 30-45 сек, наваляти комент 5-15 сек. Думаю навіть на одну хвилину президента у шановного Пана П вистарчить грошей.

  Москалі процвітають в інеті бо їх дикарство не стримує їх від коментування, написання резонансних статей і т.д. Українці (в силу своєї надмірної стриманості і безпідставної терпеливості) не пишуть і не коментують актуальне бо думають «а раптом знайдуть і шось буде».

 11. russo turisto 23.09.2011 пише:

  adekvat,Я думаю, что нормальный человек отличается от дикаря в первую очередь правописанием. По-украински дикарь – “дикун”. :mrgreen:

 12. adekvat 23.09.2011 пише:

  так ви москалі, і по москальськи ви дакарі 😆

 13. Stakeholder 23.09.2011 пише:

  adekvat пише:
  Москалі процвітають в інеті бо їх дикарство не стримує їх від коментування, написання резонансних статей і т.д. Українці (в силу своєї надмірної стриманості і безпідставної терпеливості) не пишуть і не коментують актуальне бо думають «а раптом знайдуть і шось буде».

  ну це ти загнув)), які резонансні актуальні статті у рунеті? про те як ригнув Нікалай Баскав чи пукнула Ксенія Сабчяк?)) зайди на наші сайти новин і на російські і порівняй коменти, відразу видно що в нас люди 2 раза не думають перш ніж обісрати якогось політика), навідміну від рабів карликових імператорів, вони бідолашні штурмують наші ресурси щоб там справити свої “потреби” у коментах, бо в них якщо почнеш вдавати з себe віртуального Чака Норріса, тебе спочатку защемлять феесбешні тролі, а якщо вистоїш, то забанить адмін сайту. Як на мене краще вже бути по-українськи “недорозвинутим” ніж “процвітати” по-російськи)).

 14. adekvat 24.09.2011 пише:

  Сайти новин -> тізери -> лайно і коментування в таких статтях лайно, що в Україні, що в росії.
  А от на блогах в росії коментують набагато активніше і актуальніше. Звичайно там беруть кількістю. Гавноблогів там більше ніж в Україні, зате і хороших блогів в рази більше.
  Довідка: якщо адреся ком.уа а сайт російськомовний – це російський сайт і в жодному разі не український.
  Москалі дикарі. Вони тупо з криком ура і задурманеною від самогону головою валили на кулемету чергу, і тупо, не боячись ніяких фсб, ущемлень і т.д. валять шо думають в коментах. Так є, правда не знаю добре це чи погано.
  Щодо цього сайту. Щось я не бачу шоб тут когось прорвало на «нормальну» критику політиків, а не просо: ну вони і ублюдки. Такі слова як плювок в небо. Критикувати потрібно не загальними фразами, а конкретним викриттям. Наприклад що роблячи дороги асфальту дають 4 см замість обіцяних 20см (сам міряв), роблячи каналізації далі роблять за совком дрібні каналізаційні мережі (потрібно ж робити широкі колектори, щоб там машина могла проїхати. Тоді і ремонтувати буде легше, і прокладати там додаткові комунікації)

 15. russo turisto 24.09.2011 пише:

  adekvat, Ты фуфло безграмотное, наверное три класса окончил за отцовские деньги. Пойди в школу и научись грамотно писать, а тогда уже можешь что-то писать на страницах блога, а то стыдно за украинский народ, что вот такая бездарь в интернете появилась. :mrgreen:

 16. adekvat 24.09.2011 пише:

  Відколи це москалі вчать українців грамоти.
  Ти знаєш: є нормальні москалі, але ти не з таких!
  😆

 17. adekvat 24.09.2011 пише:

  russo turisto пише: бездарь в интернете появилась

  Не переживай. Каждый второй твой соотечественник делает ошибку через каждое второе слово. 😆

 18. russo turisto 24.09.2011 пише:

  adekvat, Но пока я вижу только твои ошибки, и мне приходится учить тебя, как это не странно, украинскому языку. :mrgreen:

 19. adekvat 24.09.2011 пише:

  Ну давай ми разом пройдемо онлайн тест у української мови. Подивимося який ти знавець. 😉

 20. bankiduki 24.09.2011 пише:

  Моменти з минулого Львова: http://nickolaykravtsov.blogspot.com/2011/05/blog-post.html

  http://raskalov-vit.livejournal.com/ – Львів з висоти

 21. adekvat 25.09.2011 пише:

  bankiduki пише: http://raskalov-vit.livejournal.com/ – Львів з висоти

  Во круть: пацани по дахах валять.
  Але це ше раз доводить шо москалі дикраі (проте в даному випадку це круто)

 22. russo turisto 25.09.2011 пише:

  adekvat, Зачем проходить тесты, достаточно твоих ошибок в коментариях. :mrgreen:

 23. adekvat 25.09.2011 пише:

  Все ясно: ти тріпло і сцикло (сорі за прямоту)
  Довідка: граматичні помилки і механічні опечатки (до твого відома я не одним пальцем тикаю) то різні речі.

 24. bankiduki 25.09.2011 пише:

  adekvat пише: bankiduki пише: http://raskalov-vit.livejournal.com/ – Львів з висоти
  Во круть: пацани по дахах валять.
  Але це ше раз доводить шо москалі дикраі (проте в даному випадку це круто)

  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=v6GUgWKlnA8

 25. Stakeholder 25.09.2011 пише:

  bankiduki пише: Моменти з минулого Львова: http://nickolaykravtsov.blogspot.com/2011/05/blog-post.html
  http://raskalov-vit.livejournal.com/ – Львів з висоти

  Банкі справжній веб-діггер)), реально дикі тіпи, ті що лазять по дахам), але тим не менше постять якісний матеріал). Ще наповал вбив комент до фотки з телевежою:

  8. Телевышка на “Лысой Горе”, это самое высокое сооружение в городе. К нашему сожалению она оказалась действующая

  😀

 26. adekvat 25.09.2011 пише:

  bankiduki пише: http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=v6GUgWKlnA8

  Відео бачив. Там в самому пості в жж була сцилка на нього. 🙂

 27. adekvat 25.09.2011 пише:

  Stakeholder пише: К нашему сожалению она оказалась действующая

  Таки не зовсім дикі: не полізли ж 😕

 28. Stakeholder 25.09.2011 пише:

  adekvat, та я не про те, а про саму логіку), таке враження що в Росії телевежі для краси стоять))

1 Згадки про дану статтю в Інтернеті

 1. Голосування за найкращу панораму Львова

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*