Чи є перспектива у домашнього телефону?

Домашній телефон

Нещодавно мені вкотре довелося сходити в ощадкасу, щоб заплатити за комунальні послуги. В черзі я доволі довго прочекав, людей було багато, і мені в голову прийшла одна цікава думка.

Одна з моїх квитанцій – це була за телефон. Я так подумав – а яка взагалі перспектива у домашнього телефону? З кожним днем я все менше і менше розмовляю по ньому. А платити доводиться гривень тридцять. Може мені взагалі його вимкнути?

А згадайте – ще кілька років назад така річ як телефон – це була розкіш хіба що заможних людей. А що зараз? Витягнув телефон, набрав номер і маєш свято.

Технології з кожним днем розвиваються, вчені працюють, не здивуюся, що через деякий час ми будемо телефонувати навіть не встаючи із ліжка, як телепати.

Та повертаємося до домашнього телефону. Чому він відстає у розвитку тій же мобілці? На мою думку, тарифи не нуде добрі, та і зручність користування невелика. Мобілка є мобілка – взяв, зарядив, кинув у кишеню і пішов. А от домашній телефон повинен мати кабель, відповідне місце у квартирі, і ще рахунок часто приходить зовсім інший, ніж очікував.

Оператори мобільного зв’язку теж не сплять. Вони стараються зробити для своїх абонентів такі умови, щоб ті постійно були їхніми клієнтами, придумуючи різні акції та програми лояльності.

Буквально цього року компанія «Укртелеком» ввела нові тарифи на свої послуги. Ви платите фіксовану ціну за користування послугами домашнього телефону і розмовляєте, скільки захочете. Це звісно, що добре. Але чи не запізно? Минулого тижня я всього лиш двічі говорив по домашньому телефону. Перший раз коли мені подзвонили із банку, другий – коли я дзвонив у довідкову службу. І все. А платити то треба ж за цілий місяць.

З мобілкою значно простіше. Розмовляєш – платиш, не розмовляєш – не платиш. Чи не так?

Підсумовуючи вищенаведене хочу сказати наступне: «У домашнього телефону нема перспектив і найближчим часом він зникне з людських осель».

А ви як думаєте?Також раджу прочитати:

коментарів - 14 може ще щось напишете?

 1. max 18.10.2011 пише:

  В мене телефон домашній є. Але сам апарат вимкнув вже більше року назад і вмикаю дуже рідко – може 2-3 рази в рік.
  Мені реально на нього нікому дзвонити, а вимкнув, бо замахує підриватися до телефону щоб взяти трубку а там хтось номером помилився чи якісь агенти телефонних продаж щось намагаються втюхати.

  Телефонна лінія потрібна для інтернету і трохи замахує платити по 20-30 грн щомісяця за послуги телефонії, якими не користуюсь.
  А стаціонарна телефонія актуальна тільки тому, що нею користуються по офісах, тому що тупорилі секретарки і іже з ними не вміють просканувати документ і відправити по мейлу – їм потрібні факси. Короче, за років 5-10 телефони стаціонарні мали б стати дуже великою рідкістю.

 2. Stakeholder 18.10.2011 пише:

  думаю стаціонарний телефон буде ще дуже довго, але це буде не аналогова лінія, а VoIP

 3. Аналогічно! Нащо він взагалі – домашній телефон, мені вже кілька років на нього не дзвонили, хіба що мені треба кудись подзвонити. Свою абонплату він не відбиває)

 4. black0wolf 19.10.2011 пише:

  Перспектив у домашнього телефону немає, але стоїть вдома. Бувають випадки, що потрібно подзвонити на домашній, тоді так дешевше)

 5. В мене він ще підключений, але майже не використовується, от і виникає бажання відключити.

 6. Wortex44 19.10.2011 пише:

  А я знаю людей які домашнім користуються регулярно…це пов♥язано з їхньою роботою 😉

 7. Архіваріус 20.10.2011 пише:

  Моя дружина тепер дуже тішиться стаціонарним телефоном, бо може з подружками годинами теревенити по телефону. 😀

 8. Julia 21.10.2011 пише:

  за останні кілька років домашній телефон згодився винятково для дзвінків до жеку. Доки живуть комунальні служби – житиме стаціонарник))

 9. Архіваріус 21.10.2011 пише:

  Julia, та комунальним службам взагалі по барабану ваші дзвінки. 😀

 10. PVS 24.10.2011 пише:

  Stakeholder пише: думаю стаціонарний телефон буде ще дуже довго, але це буде не аналогова лінія, а VoIP

  Укртелеком заявляв такі плани майже 10 років назад: IP-телефон + І-нет + IPTV по одних і тих же дротах. Може зараз нарешті зроблять… Для чогось же вони ту оптику по місту кидали перед приХватизацією.

 11. njk 31.03.2012 пише:

  Чому Воробус на фейсб.має лише одну кнопку “Мне нравится”, а як бути з тими кому ні? Мають бути принаймі 2 варіанти відповіді

 12. njk, ти що несеш?

 13. Vorobus 31.03.2012 пише:

  njk пише:

  Чому Воробус на фейсб.має лише одну кнопку “Мне нравится”, а як бути з тими кому ні? Мають бути принаймі 2 варіанти відповіді

  :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

 14. Volodymyr-DX 20.07.2013 пише:

  Йому життя продовжує не дорогий безлімітний інтернет.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*