Футбол. Кубок України. Динамо 2:3 Шахтар (відео) - Блог про Львів

Футбол. Кубок України. Динамо 2:3 Шахтар (відео)

Програли

Безперечно центральним поєдинком 1/8 фіналу Кубка України стала зустріч між двома грандами українського футболу київським Динамо та донецьким Шахтарем.

Гра завершилася перемогою донецьких із рахунком 3-2.

Матчі між Динамо та Шахтарем завжди проходять у безкомпромісній боротьбі, який би турнір це не був. На цей раз – це Кубок України.

Одразу ж зазначу, що на цю гру команди виставили бойові склади і це, незважаючи на те, що незабаром на обидві команди чекають важливі матчі у єврокубках.

Поєдинок вдався, у ньому були і нерви, і розчарування, і небезпечні моменти, і інтрига до кінця поєдинку, і саме головне, голи.

Розпочався матч із шоку для господарів поля. Чи могли кияни сподіватися, що вже до 21 хвилини будуть горіти із рахунком 2-0?

Голи відбулися просто з нічого.

9 хвилина – Срна навісив у штрафну, Шовковський не зрозуміло що робив і Едуардо проштовхує шкіряного у сітку воріт.

21 хвилина – Адріано поборовся до кінця віддав пас на Тейшейру і останній у дотик подвоює рахунок у матчі.

Що робили київські захисники? Де вони були?

Як сказав мені колега, який дивився футбол разом зі мною, цитую: «Добре, що Динамо не грає у Лізі чемпіонів, а то з таким захистом їм би всі накопали».

Також читайте:   Металург Д 1-0 Карпати (відео)

Десь після 30-ої хвилини кияни нарешті заграли. Команда почала створювати моменти і саме головне забила у роздягальню.

41 хвилина – Гусєв навісив у штрафну, де першим на добивання встиг Ярмоленко, який відзначився чудовим ударом у кут воріт.

Перший тайм так і завершився за мінімальної переваги гостей.

Друга половина зустрічі – це безперервні атаки Динамо і захисна гра Шахтаря. Моменти, щоб відігратися у киян були, але натомість за 2 хвилини до кінця гри забив Шахтар.

88 хвилина – знову помилка захисту і ні ким не прикритий Едуардо знімає питання про переможця у цій грі.

А на останніх секундах гри підсолодив гіркоту поразки киянам гол Артема Мілевського, який вдало пробив після скидки когось із своїх партнерів.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу донецького Шахтаря із рахунком 3-2. А це означає, що саме ця команда виходить у наступний раунд змагань. Динамо ж тепер залишається зосередитися на виступах у Лізі Європи та чемпіонаті.