Футбол. Ліга чемпіонів. Шахтар 2:2 Зеніт (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга чемпіонів. Шахтар 2:2 Зеніт (відео)

Шахтар розписав нічию із Зенітом

Вчора у Європі був великий футбольний день. Проходили матчі 3-ого туру Ліги чемпіонів. Вся увага українських вболівальників футболу була прикута до міста Донецька, де свій поєдинок проти російського Зеніта проводив Шахтар.

Гра видалася надзвичайно видовищною і завершилася бойовою нічиєю 2-2.

Давненько не бачив такого поєдинку, щоб настільки швидко проходив час. І ще – давно не бачив, щоб Шахтар на його ж полі так «возили». Протягом цілої гри Зеніт створив стільки моментів, що якби половину їх вони реалізували, то був би розгром Шахтаря. Але, добре, що так все завершилося.

Завдячувати у цьому треба кіперу донецької команди – Олександру Рибці, який тягнув все що тільки можна було.

Початок гри взагалі був шокуючим для українських вболівальників. Протягом якихось двадцяти хвилин біля наших воріт було створено щонайменше три стовідсоткові моменти і плюс пенальті, але у сюди виручив Рибка.

А потім забив Шахтар. Гол вийшов з нічого.

15 хвилина – Віліан отримав пас у центрі поля, пройшов і вдарив у дальній верхній кут. Кіпер Зеніта Малафєєв виручити у цьому епізоді не зміг.

Росіяни відігралися за 18 хвилин. Бухаров знайшов у штрафній неприкритого Широкова і той прямо таки закотив шкіряного у сітку наших воріт.

А перед самою перервою Шахтар знову забив з нічого.

45 хвилина – Рац зробив простріл у штрафну і Луїс Адріано вколочує шкіряного у сітку.

Також читайте:   Футбол. Ліга Європи. Боруссія 3:0 Карпати (відео)

Здавалося у другому таймі тренер Шахтаря знайде потрібні слова своїм футболістам, але як показала друга половина зустрічі ситуація на полі не змінилася. Зеніт як розривав оборону господарів у першому таймі, так і робив у другому.

До пори до часу нам щастило або ж вдало діяв у рамці Рибка, але на 60 хвилині груба помилка Чижова призвела до того, що Файзулін перекинув нашого кіпера.

В 30-ть хвилин що залишилися пітерці ще могли забити, але, на щастя, голів у цьому поєдинку більше не було.

Звучить фінальний свисток, який фіксує у цьому матчі нічию 2-2, яка більше задовільнила Шахтар, адже, що не кажіть, Зеніт мав перемагати і то з великим рахунком.

В іншому поєдинку нашої групи знову здивував кіпрський АПОЕЛ. Команда, яку всі ховали після жеребкування цього разу розписала мирову на виїзді із Порту.

Таким чином, турнірна таблиця у нашій групі виглядає наступним чином:

1. АПОЕЛ – 5 очок.
2. Зеніт – 4 очка
3. Порту – 4 очка
4. Шахтар – 2 очка.

Турнірна таблиця явно не тішить. Тепер ключовим поєдинком для гірників буде гра 1 листопада на виїзді із тим же Зенітом.

Якщо Шахтар не переможе, то самі розумієте за вихід у наступну стадію змагань можна забути.