Футбол. Україна 3:0 Болгарія (відео) - Блог про Львів

Футбол. Україна 3:0 Болгарія (відео)

Вдалий дебют

У черговому товариському матчі збірна України з футболу на своєму полі приймала гостей із Болгарії.

Гра, на радість нам, завершилася перемогою української футбольної дружини із рахунком 3-0.

Нарешті ми перемогли. А то в останніх матчах українські вболівальники футболу вже звикли до постійних поразок. Якось сумно було.

Перше чим перейти до огляду поєдинку скажу кілька організаційних питань. Можливо я не нічого у цьому світі не розумію, але чому гру не перенести на сьогодні і не присвятити її відкриттю стадіону «Олімпійський?»

Людей буде багато, будуть різні гості і гра якраз би пасувала тут. Але, то справи керівників держави і футболу, тому можу лише констатувати факти.

Щодо матчу, то нарешті тренеру збірної Олегу Блохіну вдалося зібрати більш менш нормальний склад. Не було лише Вороніна і Девіча, які або хворі, або ж травмовані.

Розпочався поєдинок для нас краще не придумаєш. Вже на 7 хвилині українці повели у рахунку.

Після подачі кутового і серії рикошетів відзначився Селін, який у цьому матчі дебютував за збірну.

Подумалося, що болгари зможуть нав’язати українцям якусь свою гру, але не тут то було. Команда Блохіна гнула і на далі свою лінію і другий гол це була лише справа часу. А відбувся він на 38 хвилині.

Також читайте:   Що це було? Карпати 1:5 Іллічівець (відео)

Автором голу став не старіючий Шевченко, який замкнув передачу партнерів на дальній штанзі.

Другий тайм – це така ж гра що і першому. Українці атакували, робили заміни, болгари ж також активізувалися і варто сказати у деяких моментах лише чудо врятувало нас від голу.

Але, забили знову ми.

82 хвилина – зразкова контратака українців і знову ж таки дальню штангу замикає на цей раз вже Ярмоленко.

Що називається діло було зроблено.

Загалом, підсумовуючи цілу гру скажу, що українці сподобалися. Цього разу відчувалася у їхніх діях якась легкість. Звісно, що без помилок не обійшлося, але результат є і це саме головне. А то вже пішли розмови може тренера вигнати? Треба грати, а не шукати винних.

Звучить фінальний свисток, який фіксує таки перемогу збірної України із рахунком 3-0. Результат радує, але варто сказати, що це не найсильніша команда у світі.

Євро-2012 наближається. Як ми на ньому виступимо побачимо вже незабаром.

А поки чекаємо на чергову товариську гру нашої збірної на виїзді із збірною Естонії.