Футзал. Чемпіонат України. Єнакієвець 1:1 Енергія (відео)

Знову нічия

У 7-ому турі чемпіонату України з футзалу львівська Енергія на виїзді зустрічалася із командою із Єнакієве місцевою командою Єнакієвець.

Гра завершилася бойовою нічиєю 1-1.

Після втраченої перемоги у минулому турі із Локомотивом (Енергія зіграла внічию 3-3 і два голи наша команда пропустила на останній хвилині гри) команда, яку тренує Гончаренко їхала у Донецьк лише за перемогою.

Чому у Донецьк? А все просто, зал у Єнакієвому реставрують.

Початок поєдинку розпочався мляво. Я би навіть більше перевагу віддав господарям майданчику. Моменти? Їх було обмаль і лише на 11 хвилині перший небезпечний момент виник біля наших воріт, але після удару Мірошника команду виручив наш кіпер Лисенко.

Згодом небезпечно пробивав Задорожний, той же Мірошник, Зам’ятін, але все не влучно.

Енергія виглядала якось в’яло. Удари то були (били Макаєв, Павленко, Чепорнюк), але особливої небезпеки вони не носили.

Помітно було, що для команд у цій грі результат був на вагу золота. Ще б пак, обидві боруться за чемпіонство.

Хвилини спливали, а голів все не було.

І тоді тренер Енергії відважився на кардинальний крок. На останній хвилині гри у складі львівської команди з’явився п’ятий польовий гравець Чепорнюк.

Також читайте:   МФК Курсанти: настав час вирішальних поєдинків

Не минуло і пару секунд, як Енергія розіграла зайвого гравця і Дмитро Бондар таки відкриває рахунок у грі.

Все, перемога у кишені, але не тут то було. Знову ми наступили на ті ж граблі, що і у минулому турі із Локомотивом, коли пропустили на останніх хвилинах.

Так от, тренер Єнакієвця Шевцов після пропущеного голу також випускає п’ятого польового гравця і буквально за мить Зам’ятін зрівнює рахунок у грі.

Радості господарів поля не було меж і їх можна зрозуміти. Більше нічого цікавого у цій грі не було.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує у цій грі нічийний рахунок 1-1. Щось мені здається ця нічия не задовольнила жодну із команд. Треба було перемагати, а тут нічия.

3. Локомотив – 11 очок.

Наступний, 8-й тур чемпіонату відбудеться 29 жовтня. Зокрема, команда Енергія на своєму паркеті прийматиме гостей із Рівного команду Кардинал. Про час початку гри при нагоді ми повідомимо додатково.