Футзал. Чемпіонат України. Енергія 3:2 Кардинал-Рівне (відео)

Герой поєдинку-Валерій Легчанов

Цей вікенд був перенасичений спортивними подіями, особливо футбольними. Ваш автор навіть не встигав за всім спостерігати.

Карпати знову програли, на жаль, криза львівського клубу затягується.

Радує лише те, що перемогла у черговому турі футзальної першості львівська Енергія. Переможена команда із Рівного – Кардинал-Рівне із рахунком 3-2.

Матчі між цими командами завжди проходять у безкомпромісній боротьбі. Не став винятком і звітний поєдинок. Було багато моментів, голів, суперечок, що ще треба вболівальникам.

Розпочався поєдинок із обопільних атак команд. Раз за разом команди створювали небезпечні моменти, але першими рахунок у зустрічі відкрили господарі поля.

Після затяжної атаки ударом поміж ніг кіперу рівненської команди відзначився Сергій Чепорнюк. Йшла 12 хвилина поєдинку.

Але, не минуло і 4-ох хвилин як рахунок на табло був рівним. Це Олександр Бондар чудовим ударом у кут встановлює паритет у грі.

Такий рахунок тримався до 19 хвилини, аж до поки Валерій Легчанов не відзначився забитим м’ячем із 10-ти метрового.

Перший тайм так і завершився за мінімальної переваги «енергетиків».

А ось друга половина зустрічі вийшла скандальною. Все почалося із того, що на 37 хвилині Маринюк зрівнює рахунок у грі. Все, здавалося знову буде нічия, але за хвилину суддя поєдинку ставить сумнівне пенальті у ворота рівненської команди.

Також читайте:   Офіційна група команди "Група Здоров'я" - ВКонтакті

Це рішення призвело до того, що коуч Кардиналу забирає команду із майданчику. Але, після перемовин, команда повертається.

Звісно, що Енергія, а саме її гравець Легчанов без проблем реалізовує пенальті.

А коли до завершення поєдинку залигалося 10 секунд, у одному із епізодів м’яч у штрафній влучив у руку Овсянникову. Пенальті? Спершу арбітр зустрічі призначає пенальті у ворота Енергії, але згодом відміняє. Цей епізод знову викликає велику порцію критики від гостей.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує таки перемогу Енергії із рахунком 3-2.

Результати інших поєдинків 8-ого туру наступні:

Локомотив 2:1 Моноліт
Єнакієвець 2:3 ЛТК

Таким чином, після 8-ми турів чемпіонату ситуація у турнірній таблиці виглядає наступним чином:

1. Енергія – 15 очок після 7 матчів.
2. Локомотив – 14 очок після 7 матчів.
3. Ураган – 13 очок після 6 матчів.
4. Єнакієвець – 9 очок після 7 матчів.
5. Кардинал-Рівне – 7 очок після 7 матчів.
6. ЛТК – 6 очок після 7 матчів.
7. Моноліт – 3 очка після 7 матчів.

Наступний 9-й тур чемпіонату відбудеться 5 листопада. Зокрема між собою зіграють: