Взаємоповага в інтернеті

Має бути взаємоповага?

Колись цю тему просила запостити наша дописувачка Svita.

Мені якось вона була не до душі, але чим більше часу я почав проводити в інтернеті, тим більше почав розуміти багато речей. Спробую ними з вами поділитися.

У сьогоднішній статті я би хотів поговорити про таке поняття як взаємоповагу в інтернеті.

Що це таке, чи вона має бути читайте далі.

Отже, за час дворічної роботи на блозі бачив багато користувачів. Одні були надто культурними, інші менш. Спостерігаю цікаву тенденцію, а саме коли настає холодно всі люди сідають в інет і починають гнати один із одного. Це факт, можливо хтось і не погодиться, але така вже моя думка.

Ще пам’ятаю дружбан мені говорив літом, цитую: «що в тебе на блозі ніхто не пише, а де всі?». Ясне діло, люди відпочивають і їм не до інтернет-дискусій. Холод їх сюди повертає. Люди хочуть інтриг і чому б не похвалитися один перед одним.

Колись я ще на це злився, бо хотів щоб на блозі було все ідеально, але такого не буває. Люди є різні і досить часто не сходяться характером, починаються взаємні образи, мати і так далі. Чим цікавий інтернет, що тут ніхто нікого не бачить і можна писати все що хочеш.

У реальному житті ці люди вже би понабивали один одному писки і сиділи би тішилися, що от чого ми такі дурні. За що ми взагалі сперечалися?

Також читайте:   Стилі переписування в Інтернеті

Користувачі блогу в нас різні. Буває якийсь чудік зайде і напише, а ви всі муда..и. До чого він то написав, з якого переполоху невідомо. Це так звані зальотні люди. Можливо комусь не подобається сайт, але не варто звертати на всіх увагу.

Якщо на агресію відповідати агресією – це ні до чого доброго не призведе. Поматюкають один одного люди, колись це набридне і вони притихнуть. З’являться нові люди, нові сварки, суперечки. Це нормально, виходить блог живе.

Щодо мене, то я стараюся нікого ніколи не ображати. Ясне діло, що Воробус не ідеальний, такий вже від народження, але принаймні стараюся бути ввічливим.

Кожній людині Бог дав життя і чому ми маємо її ображати? Невже це так важко бути культурним? Не знаю чи мене хтось послухає, але сподіваюся.

Якщо такими темпами і на далі розвивати інформаційний простір, то найближчим часом все буде нецензурним. Треба нам це?

Багато хто завдяки матюкам хоче набити собі рейтинг. Це теж варіант. Як у тому мультику, щоб усі боялися і не насміхалися. 😀 Згадаймо нашого нашумівшого друга пана Адеквата. В нього сайт веселий з матюками. 😀

Сьогоднішню статтю завершу словами: «Майте повагу один до одного. Як ви відноситеся до людей, так і вони будуть відноситися до вас».

P.S. Не обов’язково критикувати мене, що я совок, нічого не знаю і так далі. Чому не зробити підказки як удосконалитися?

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 3 може ще щось напишете?

 1. Svita 10.10.2011 пише:

  Дякую пану Воробусу за те, що відгукнувся на моє прохання. Стаття актуальна і ідеї, виражені в ній, правильні. У інтернеі має бути культура спілування, а якщо немає – то слід розвивати, як і культуру в щоденному житті.

 2. Svita 10.10.2011 пише:

  От, пане Воробусе, ви й зробили свій внесок в виховання культури спілкування в інтернеті. :-)!

 3. Vorobus 10.10.2011 пише:

  Svita пише: От, пане Воробусе, ви й зробили свій внесок в виховання культури спілкування в інтернеті. !

  Дякую, приємно чути у свою сторону хороші слова. 😳

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*