Футбол. Чемпіонат України. Чорноморець 2:2 Карпати (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Чорноморець 2:2 Карпати (відео)

Один із героїв поєдинку

У 17-ому турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на виїзді зустрічалися із одеським Чорноморцем.

Гра завершилася бойовою нічиєю 2-2.

Як і у першому колі звітна гра між цими суперниками завершилася внічию. І якщо у Львові були 1-1, то цього разу команди забили на гол більше.

Почну із організаційних моментів. Справа у тому, що ця гра була прем’єрною на новому стадіоні Чорноморця, який відкрили саме у цей день. Що приємно, арена була забитою вщерть. От так би було на кожних поєдинках чемпіонату.

Щодо гри, то вона розпочалася із атак господарів поля. Це і не дивно, Чорноморець при такій підтримці хотів здобути перемогу. І варто сказати, що вони у першому таймі повністю переграли Карпат. Одеські гравці раз за разом турбували нашого кіпера Тлумака, натомість в атаці у нас не виходило нічого. Причина – не вистачає форвардів.

Гол у наші ворота лише був питанням часу. І відбувся він на останній хвилині першого тайму.

45 хвилина – Карпати сфолили у своїй штрафній, пенальті, чітко виконав Балашов.

Перший тайм так і завершився за мінімальної переваги господарів поля.

Друга половина зустрічі стала веселішою для нас. Героєм поєдинку став Батіста, який ще у першому таймі поміняв Костевича.

Взагалі, Карпати у другій половині зустрічі постали зовсім іншою командою. У перші 25 хвилин другого тайму львівська команда повністю переважала своїх опонентів.

Також читайте:   Футбол. Ліга Європи. Дніпро на класі перемагає Русенборг (відео)

Гол не забарився.

65 хвилина – Федецький пробив по воротах, кіпер Чорноморця його відбив, але на добиванні першим був Батіста.

Після цього епізоду гра пішла на зустрічних курсах. Моменти мала як одна, так і інша команда.

Але, пощастило Чорноморцю.

81 хвилина – штрафний у воріт Карпат, пробиває Фонтанелло і Франса його добиває у сітку наших воріт.

Невже знову поразка? Спершу так і подумалося.

Але, щастя, що у нашій команді є такий гравець як Артем Федецький. Саме цей гравець після пасу Батісти врятував команду від поразки.

Йшла 84 хвилина.

Більше голів у цій зустрічі не було.

Звучить фінальний свисток, який фіксує все-таки закономірну бойову нічию 2-2.

Наступний, 18-й тур чемпіонату відбудеться 25-27 листопада. Львівські Карпати свій поєдинок зіграють 27 листопада. У цей день вони на своєму полі прийматимуть не кого-небудь, а діючого чемпіона країни – донецький Шахтар.

Гра обіцяє бути надзвичайно цікавою і розпочнеться о 16 годині. Ті, хто не зможе потрапити на стадіон зможуть подивитися пряму трансляцію поєдинку на першому каналі.

Чекаємо нових матчів і перемог від львівської команди.

P.S. Передаю вітання своєму колезі з Одеси пану Бузейчуку. Між нами сьогодні мирова. 🙂