Футбол. Чемпіонат України. Металіст 1:2 Динамо (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Металіст 1:2 Динамо (відео)

Знову програли

Традиційно про матчі за участю цих команд я не пишу, але цю гру оминути якось не гоже.

У 16-ому турі чемпіонату України з футболу між собою зустрічалися дві команди, які претендують на чемпіонство у цьогорічній першості – харківський Металіст і київське Динамо.

Гра завершилася перемогою гостей із Києва з рахунком 2-1.

Після того, як нещодавно Металіст обіграв на виїзді діючого чемпіона країни Шахтар, всі всерйоз заговорили, що сааме харківська команда може цього року замахнутися на чемпіонський титул. Але, хіба що говорили.

Втрачена перемога вдома із Ворсклою, поразка київському Динамо поки що відкинули команду, яку тренує Маркевич із лідируючих позицій.

А які прогнози видавали спеціалісти перед грою із Динамо. Тільки і називалися розгромні рахунки, що мол кияни не ті зараз що були, плюс багато травмованих і дискваліфікованих гравців. Все це мало допомогти. Але, не тут то було.

Динамо продемонструвало напенво одну із кращих ігор сезону і перемогло.

Розпочався матч із атак господарів поля, які будь-що хотіли забити швидкий гол, а натомість отримали удар нижче поясу.

8 хвилина – Гармаш віддав розрізний пас на Ідейє, і легіонер киян чудовим ударом відкриває рахунок.

Також читайте:   Футбол. Підсумки об'єднаного турніру між російськии та українськими командами

Що це? Випадок? Металіст пробує відновити паритет у рахунку, а натомість получає ще один гол у свої ворота.

35 хвилина – і знову це робить Ідейє, на цей раз після індивідуальних дій.

2-0 і перший тайм завершено.

Після перерви глядачі вже побачили команду Маркевича такою якою її звикли бачити, але і Динамо не спало. Кияни обрали захисну модель ведення гри і до 76 хвилини вони вдало захищалися.

І аж на згадуваній хвилині Девіч таки відквитав один м’яч. Тайсон пробив і Марко добив шкіряного у сітку воріт.

Останні хвилини пройшли у атаках харківської команди, але нічого путнього вони зробити не могли.

Динамо є Динамо. Перемога, як кажуь, на досвіді. Металісту ще треба вчитися грати на результат.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу Динамо із рахунком 2-1, а це означає, що саме команда із Києва на даний момент очолює турнірні перегони, маючи у своєму активі 40 очок.

Лише на один пункт відстає донецький Шахтар і на чотири харківський Металіст.

До кінця першого кола залишилося ще зіграти три тури, і судячи по календарю, особливих змін у верхівці турнірної таблиці не передбачається.