Футбол. Чемпіонат України. Карпати 0:1 Динамо (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Карпати 0:1 Динамо (відео)

Карпати програють Динамо

У 20-ому турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на своєму полі приймали гостей із Києва – Динамо.

На жаль, гра завершилася перемогою гостей із рахунком 1-0.

Почну із організаційних моментів. Радує у сьогоднішній грі те, що Карпати проводили свій поєдинок на новому стадіоні – «Арені Львів». Забита вщент вона не була, але та атмосфера, яка панувала протягом усього поєдинку змушує ще раз і ще раз піти на цей стадіон.

Що ж до гри, то вона залишила двояке враження. Так, Карпати у цьому поєдинку виглядали краще чим Динамо, створили багато моментів, могли не раз відзначитися, але у підсумку взяли і програли. Що поробиш?

Розпочався поєдинок із атак Карпат. Вони раз за разом турбували кіпера киян Коваля, який замінив у рамці травмованого Шовковського. Також запам’ятався легіонер Карпат Ерік, який дебютував у звітному поєдинку.

Він, а також Кополовець, Батіста та інші могли забити у першому таймі. Динамо ж не змогло створити нічого путнього.

Банер

Друга половина зустрічі вийшла ще видовищною. Ви тільки вдумайтеся: моменти мали як Динамо, так і Карпати, було вилучення, гру припинили через димову завісу, гол і останні напружені хвилини, коли Карпати у меншості грали і атакували.

Також читайте:   Друга ліга України. Важка перемога «пекарів» над «Меркурієм»

На мою думку, все у цій грі зробило вилучення. Воно було стовідсоткове, але чи треба було Кополовцю фолити у центрі поля? І він прекрасно знав, що у нього вже є жовта карточка.

Після цього епізоду Динамо заграло ще краще і, як наслідок, реалізувало один із нечисленних моментів.

88 хвилина – Гармаш навішує з флангу і Ідеє замикає передачу свого партнера. Хто винен у голі? Робіть висновки самі.

До честі Карпат вони полетіли всією командою рятувати поєдинок, моменти були, але ж знову – підвела реалізація.

Минули додані 13 хвилин, які суддя компенсував за паузу через димову шашку.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу Динамо із рахунком 1-0, яка дозволила киянам піти на зимову перерву у ранзі лідера. Карпати ж із 16-ма очками в активі залишилися на 13-ому місці у турнірній таблиці.

Якби там не було, дякуємо Карпатам за хорошу гру, шкода, що нема результату, але він прийде якщо і на далі буде хороша гра.

Чемпіонат України іде на зимову перерву і тепер вже матчі наступного 21-ого туру відбудуться аж на весні, а якщо бути точнішим 3 березня.

Львівські Карпати у цей день зіграють на виїзді із луганською Зорею.