Футбол. Ліга чемпіонів. АПОЕЛ 0:2 Шахтар (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга чемпіонів. АПОЕЛ 0:2 Шахтар (відео)

Шахтар повернувся з перемогою

У заключному шостому турі групового етапу Ліги чемпіонів донецький Шахтар на виїзді зустрічався із кіпрським Апоелем.

Гра, на радість українських вболівальників футболу завершилася перемогою саме української команди із рахунком 2-0.

Вчора у Європі був знову великий футбольний день. Проходили матчі завершального 6-ого турі Ліги чемпіонів. Одні команди вирішували свої завдання у групах, інші ж, як от Шахтар, виходили грати без завдань, хіба що для іміджу. Цьогорічний єврокубковий сезон провалено і треба робити висновки.

Повертаючись до гри зазначу, що по ідеї у цьому поєдинку для обидвох команд результат не був вже аж таким важливим. Так, Шахтар виглядав краще, але не варто і списувати кіпрську команду. Якби у середині першого тайму вона забила стовідсотковий гол, то не знати якби завершився цей поєдинок.

Хтось скаже, що якби забив спочатку гри Адріано з «точки», то було б те саме і з боку донеччан, але він не забив. Вкотре дивно, що у команді не має штатного пенальтиста. Один раз пенальті б’є той гравець, другий раз – інший. Хоча, тренеру видніше.

Щодо голів, то вони були у другому таймі.

62 хвилина – чудова атака вдалася гірникам, Шевчук прострілив і Адріано вдало завершив цю атаку.

Також читайте:   Футбол. Чемпіонат України. Карпати 2:0 Ворскла (відео)

Гравці АПОЕла спробували відігратися, але натомість у свої ворота отримали ще один гол, відзначився на добиванні після удару Фернандіньо – Селезньов. Йшла – 78 хвилина.

Загалом Шахтар протягом усього поєдинку виглядав краще і заслужено переміг, а от кіпріоти за відсутності свого основного нападника Аілтона в атаці зробити чогось екстраординарного не змогли. 🙂 У підсумку – поразка.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу донецького Шахтаря із рахунком 2-0, яка окрім іміджу клубу і залікових очок у таблицю коефіцієнтів нічого не для українського чемпіона не дала. Шахтар завершує змагання у цьогорічних єврокубках.

Пропоную переглянути відео фрагменти цього поєдинку:

В іншому матчі нашої групи португальський Порту на своєму полі приймав гостей із Росії – команду Зеніт. Гра завершилася за нічийного рахунку 0-0.

Таким чином, підсумкова турнірна таблиця групи «G» виглядає наступним чином:

1. АПОЕЛ – 9 очок
2. Зеніт – 9 очок
3. Порту – 8 очок
4. Шахтар – 5 очок.

АПОЕЛ та Зеніт виходять в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, а Порту продовжить свої змагання у Лізі Європи.

Жеребкування наступної стадії змагань відбудеться 16 грудня.