Футбол. Ліга Європи. Динамо 3:3 Маккабі (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга Європи. Динамо 3:3 Маккабі (відео)

Динамо не змогло перемогти Маккабі

У останньому поєдинку групового турніру Ліги Європи київське Динамо на своєму полі приймало гостей із Ізраїля – команду Маккабі.

Гра завершилася бойовою нічиєю 3-3.

Повірити у те, що відбудеться чудо і Бешикташ програє вдома невмотивованому Сток Сіті, а Динамо переможе Маккабі із різницею у 4 м’ячі могли лише дуже великі оптимісти, але з чим чорт не жартує.

Після перших таймів ситуація у нашій групі перевернулася з ніг на голову. Динамо вигравало 2-0, а от турки поступалися своїм опонентам з мінімальним рахунком. Оце так, невже відбудеться чудо і кияни вийдуть з групи?

У деяких моментах у таке повірилося. Але, ж і Динамо треба було забити ще два м’ячі, а вони взяли і ледве не програли гостям із Ізраїля.

Та про все по-порядку.

Розпочався поєдинок із атак Динамо, яке вже до 17 хвилини вело із різницю у два м’ячі.

Відзначилися: Йейні у свої ворота та Олег Гусєв, який замкнув передачу Бетао.

Невже ми таки здобудемо необхідний гандикап у рахунку?

А потім почав свої моменти пороти Ідейе. Навіщо його взагалі випускати на поле? Цей легіонер завжди не віддавав пас, коли було потрібно.

Початок другого тайму – це взагалі комедія. На рівному місці київські футболісти заробили дві червоні картки. Спочатку поле через фол останньої надії покинув Алмейда, а згодом за неспортивну поведінку був вилучений Хачеріді.

Також читайте:   Футбол. Чемпіонат України. Іллічівець 2:0 Карпати (відео)

І якщо вчинок Алмейди ще можна якось зрозуміти, то дії Хачеріді …

Після цього гра динамівців розладилася і вони пропустили три м’ячі у свої ворота, У деяких моментах нас просто розривали і це не Манчестер, не Баварія, а скромний Маккабі.

Честь клубу під завісу поєдинку врятував Олег Гусєв, який продемонстрував індивідуальні якості, обігрався з Мілевським і врятував Динамо від поразки.

Чи можна так себе вести на полі? Хто залишить команду? На що може розраховувати київська команда після Нового року? Поки що ці питання відкриті.

Насамкінець, пропоную переглянути відео огляд поєдинку:

Звучить фінальний свисток, який фіксує бойову нічию 3-3. В іншому матчі нашої групи турецький Бешикташ на своєму полі переміг англійський Сток Сіті із рахунком 3-1.

Таким чином, підсумкова турнірна таблиця групи «E» має наступний вигляд:

1. Бешикташ – 12 очок
2. Сток Сіті – 11 очок
3. Динамо – 7 очок
4. Маккабі – 2 очка.

Бешикташ і Маккабі крокують далі, а Динамоі вже колишній суперник – Маккабі залишає турнір.