Футзал. Чемпіонат України. Енергія 1:0 Єнакієвець (відео)

Енергія перемагає Єнакієвець

У 14-ому турі чемпіонату України з футзалу львівська Енергія на своєму майданчику приймала гостей із міста Єнакієве – команду Єнакієвець.

Гра, на радість львівської публіки, завершилася перемогою «енергетиків» із мінімальним рахунком 1-0.

Щоб так не говорили, що зміна тренера не йде на користь, з цим не погоджуюся. Як відомо, нещодавно наш суперник у сьогоднішньому матчі Єнакієвець змінив головного тренера. Ним став відомий спеціаліст – Олег Солодовник. Свого часу він вдало тренував донецький Шахтар, Іберію та інші команди.

Команда задихала по-новому. Спершу вона гідно зіграла із Ураганом (нічия 4-4), а сьогодні ледве не вивезла очки зі Львова.

Розпочався поєдинок у помірному темпі. Господарі поля атакували, а гості переважно грамотно захищалися. Але, у Енергії відчувалася втрата лідера команди Легчанова, у якого травма. Атаки то були та щось бракувало у завершальних діях.

І тут на допомогу «енергетикам» прийшли фоли. Команда гостей заробила шостий фол, який пішов виконувати Якунін. Удар і ми ведемо 1-0. Йшла 14 хвилина.

Перед тим, два виходи сам-на-сам не реалізували гості, вдало зіграв у цьому епізоді кіпер львівської команди – Лисенко.

Друга половина зустрічі – така ж сама гра що і у першому таймі. Енергія атакує, а Єнакієвець контратакує. В нас у складі міг відзначитися Тригубець, Чепорнюк…

Також читайте:   Чемпіонат ОАКЛ. «Галицька здоба» кваліфікувалася у Гранд лігу

Десь ближче до кінця гри гості трохи притиснули Енергію, згодом вийшов п’ятий польовий. Моменти то в них були, але це був не їхній день.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує мінімальну перемогу Енергії, яка дозволила львівській команді завершити 2011 рік на першому місці у турнірній таблиці.