Як блогер залежить від електроенергії

Що робити?

Сьогодні зранку ваш автор, як традиційно у робочий день, пішов на роботу, думав під час вільного часу оновити наш з вами улюблений блог. Тільки сів щось друкувати як бац і зникло світло. Не було його протягом цілого дня, тому відповідно і статей на блозі не було.

Звісно, що я пробував дзвонити у комунальні служби, але окрім слів «залишайтеся на лінії» нічого путнього не почув. От фігня, що ж буде adekvat читати протягом дня і решта компанії?

Прийшовши додому, я побачив, що адекватик почав скучати і придумав вже мені дзьобика. 😀 То ще той, чувак. 😛 Остряк. 😀

Поки не оновляв блогу вдалося попрацювати, плюс обдумати таку тему як: блогер і електроенергія. Як ця особа і ця штука взаємозалежні. Скажу вам чесно, мені навіть дзвонив товариш і попри інші питання спитав мене, а чого ти блог не оновляєш, що запив чи що з тобою?

Звісно, що я пояснив, що і до чого, але все ж. Блогер без електроенергії жити не зможе. Хтось скаже, що є під рукою мобільний телефон, ноутбук, і якщо захотіти, то можна все організувати і написати щось на зразок – чому Адекват так запивє. 😀 Але, якби ж то. Ноутбука не було під рукою, а компутер без електроенергії не буде «жити».

На деякий час мені здалося, що світло почали вимикати для економії. А чому б і ні? Колись пам’ятаєте були часи, що вечорами якраз коли люди приходили з робіт, хотіли помити ноги, приготувати їсти вимикали електріку на дві години. Ой було весело.

Також читайте:   Як робити дзвінки через Вконтакті

Блогер і електроенергія – взаємозалежні. Що з того, ніби у людини є думка, яку вона хоче висловити. Без компа та інтернету її не даси на публічне обговорення.

У вас виникають проблеми із світлом? Мало напевно. А уявіть собі, якби такі проблеми були завжди. Українська блогосфера би просто пустувала. От для прикладу, заходить Адекват, хоче викласти своє інтерв’ю і тим самим, дотримати слова і плюс відповісти на запитання фанатів. 😀 Присилає свої відповіді Воробусу на пошту, а в останнього нема світла. Біда та й годі. Або, як ще модно говорити – пічалька. 🙁

Що робити, щоб блогер не мав проблем із електроенергією?

Та як що? Купити ноутбук, мати інтернет з мобілки і все, або ж просто купити блок безперебійного живлення. Саме головне не забути зарядити ноутбук. 😀

Блог Воробуса і на далі буде функціонувати. Якщо проблеми і є, то вони є для того, щоб їх вирішувати. Я почав писати прямо як пан П із журналу «Пробудись», ой «Пробудження». 🙂

А ви маєте проблеми із електроенергією?

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 6 може ще щось напишете?

 1. Пан П 07.12.2011 пише:

  Прохання не плутати мій сайтик з тою сектою 🙂

 2. Ще можливо писати пером по паперу і вчас глобальної появи струму у населення переносити ці дописи в онлайн. Ідеї та думки не залежать від наявності живлення так як і статті.

 3. adekvat 08.12.2011 пише:

  Юрко Блогер пише: Ще можливо писати пером по паперу і вчас глобальної появи струму у населення переносити ці дописи в онлайн. Ідеї та думки не залежать від наявності живлення так як і статті.

  дуже геморойний метод, скажи Воробусе 😉

 4. Vorobus 09.12.2011 пише:

  adekvat, ой не кажи, можна ще на друкарській машинці напечатати. 8) 8)

 5. Vorobus пише: adekvat, ой не кажи, можна ще на друкарській машинці напечатати.

  Та на серветці в кафетерії написати чи в піцерії (фастфуді) на стіні, чим не блог???

 6. Jorgen 10.12.2011 пише:

  Купи собі дизельний генератор як Юрко Блоггер і не залежатимеш від підступних енергетиків

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*