Факти про чоловіків

Факти про чоловіків

Вчора ввечері лазивши просторами інтернету натрапив на досить цікаві факти про нас, чоловіків.

Прочитав я про них в одній із соціальних мереж, яких зараз розвелося як гною. Хто їх складав невідомо, напевно, все-таки, дівчата, які все знають про нас і без нас не можуть жити. 😀

Що це за факти, чи всі погодяться з ними читайте далі.

– Холостяки, категорія чоловіків до яких прикута особлива увага. Чому вони сидять самі? Може з ними щось не так? Так от, більшість із них ще досі живе з батьками. Так у переважній кількості триває до 27-ми років. А це і не дивно. Батьки їсти дадуть, скучно не буде, а так самому без жінки що робити?

– Більша половина хлопців на планеті думає, що краще женитися, все-таки, після того як їм стукне 25 років. Можу з ними погодитися, адже після цього віку у голові все стає розумнішим. Ти розумієш для чого ти живеш. Хоча, є багато юнаків, які одружуються у досить ранньому віці.

– Хлопці швидше можуть зосередитися на чомусь чим дівчата. 😀 Ну не знаю чи це правда, але раз так кажуть, виходить правда. 😀

– Більшість хлопців мріють про єдину. Не хату, не ліжко і не іграшку, а про єдину дівчину, яка буде з ним на все життя.

– Хлопцям важче знайти свою любов чим дівчаткам. Це як кому пощастить, хоча давно відомо, що дівчат на планеті більше, але як бачимо ситуація зовсім не така. Можливо хлопці сором’язливі?

– Для холостяка важливо що про нього думають інші люди, тому можуть початися різні вигадки щодо свого життя. Бувають такі випадки, що люди видумують собі віртуальних партнерів.

– Більшість хлопців піде на контакт із дівчатами швидше, якщо останні проявлять ініціативу. А якщо двоє сором’язливі, то що тоді?

– Хлопці частіше телефонують, а дівчатка полюбляють смс-ки. Що факт, то факт. Дівчата дуже люблять друкувати повідомлення, хоча і на телефоні посидіти вони теж можуть і так довго. 😀

– Чоловіки менше говорять про своє сексуальне життя ніж жінки. Взагалі вважаю що про цю тему треба говорити набагато менше чим про неї говорять.

– Більшість чоловіків мають від 4 до 6 постійних дівчат до появи довготривалих, серйозних відносин (а не 50-100, як можуть хвалитися друзям). Похвалитися можна і що маєш 200, а насправді все не так.

– Хлопець може сказати, що видалив номер телефону своєї колишньої, а насправді він може його записати десь в іншому місці або ж по-іншому.

Ось такі от факти про чоловіків, а ви погоджуєтеся із ними?Також раджу прочитати:

коментарів - 5 може ще щось напишете?

 1. Stakeholder 17.01.2012 пише:

  суб’єктивні судження людини, яка напевно вважає себе дуже розумною :facepalm:

 2. Пилип Арсенійович 17.01.2012 пише:

  Більшість хлопців піде на контакт із дівчатами швидше, якщо останні проявлять ініціативу 😮 😮 😮 😮 😮

 3. Пилип Арсенійович 17.01.2012 пише:

  Як на мене, ці факти повна маячня. ❗

 4. ARMIKRON 17.01.2012 пише:

  Горобчику повний БРЕД..

 5. Архіваріус 18.01.2012 пише:

  Напевно у Воробуса була безсонна ніч. 😀

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*