Чи варто святкувати день Валентина?

Свято Валентина

І знову надворі 13 число, лютий, на вулиці знову морози, добре, що сьогодні не п’ятниця, хоча в принципі – яка різниця. Хто не вірить у прикмети, тому без різниці чи сьогодні 13 число чи 15, чи навіть 31.

Єдине що дістає так це те, що спати хочеться. Скільки би на вихідних не дрихнув, у понеділок завжди важко.

Та зараз трішки про інше. Наближається свято Валентина , на яке люди чекали цілий рік, а можливо не чекали? 😀

У даній статті ми подискутуємо на тему: «Чи варто святкувати день Валентина?»

Як завжди, можна у цьому не сумніватися, у людей є багато домислів по цьому питанню. Одні кажуть, що варто. Інші – ні, а треті взагалі не знають що таке існує. Тут навіть нема чому дивуватися.

Спробуємо розглянути ці три точки зору.

Перша сторона медалі – це свято таки варто святкувати.

День Валентина – свято всіх закоханих і прекрасна нагода зробити коханій людині приємне. Що саме? Можна подарувати їй святкову вечерю, дорогий подарунок, похід у театр, кіно і так далі. А можливо принести сніданок у ліжко? Знаєте як дівчині буде приємно. Дехто віддає перевагу дискотека, це також варіант.

Не варто святкувати

День Валентина – це черговий день гамана і ним не варто паритися. Як будеш всі свята святкувати, то не проживеш довго. Досить часто святкування не обходяться без гучних п’янок, тому треба себе поберегти.

А подарувати коханій людині незабутній вечір, подарунки можна кожного дня, не обов’язково чекати до тих пір, поки прийде 14 лютого – день Валентина.

По барабану це свято

Є і люди, які саме так думають про це свято. Свято Валентина – це перш за все свято для закоханих, а якщо нема кохання, то що будете святкувати? Для цих людей би придумали свято 1517))))) Тоді було би веселіше.

Якби там не було, привітати людей можна. Наприклад я вважаю, що коли людину вітають, то привітання має бути щирим, а не так щоб було. Думаю ви розумієте на що я натякаю.

А ці награні вітання, бо сьогодні завтра день всіх закоханих нікому не потрібні. Яка людина мудра, та це зрозуміє.

Ось такі справи, шановні колеги.

Якби там не було, з наступаючим святом, користувачі блогу Воробуса. Кохайте і будете коханими.

Насамкінець, пропоную взяти участь у цікавому голосуванні, щоб дізнатися думку людей щодо того чи варто, все-таки, святкувати день Валентина:

Чи варто святкувати день Валентина?

так, бо це велике свято (29%)
а мені по барабану (28%)
не має у нас такого свята (24%)
PVS - пес (24%)

Загальна кількість голосів: 102Також раджу прочитати:

коментарів - 9 може ще щось напишете?

 1. Arden 13.02.2012 пише:

  ну на мою думку то це свято для тих, хто ніяк не може зібратися з думками, щоб освідчитися дівчині. а так є це свято, якийсь там святковий тіпа настрій і людині вже морально легше освідчитися) 😕

 2. vrubli 13.02.2012 пише:

  Користуюсь можливістю і висловлю свою думку з приводу цього свята.
  День Валентина не має у собі нічого поганого, якщо це черговий привід для закоханої пари провести час разом, сходити в кіно, на вечерю і т.д. і т.п.
  АЛЕ (!): Чому люди чекають саме цього дня, щоб освідчитись? Не можна чекати одного конкретного дня, треба діяти! Треба проявляти своє кохання постійно, а не раз у рік!
  Не хочу бути песимісткою, але якщо раптово щось саме напередодні цього свята станеться і ви не встигнете признатись людині у своїх почуттях? Що тоді? Ви будете картати себе, що дарма чекали, а не діяли одразу!
  А також, зверніть увагу наскільки комерційним стало це свято! Люди, ваші почуття стали товаром і на них наживаються! Усі ці безглузді сердечка і т.д. і т.п., усі ці реклами про те, наскільки комусь-там потрібні якісь-там прибацані парфуми… Та не то прибацане сердечко людині потрібно, людині потрібна ЛЮБОВ!!Людям ласка потрібна!
  Отямтесь! Любіть сьогодні, завтра і завжди, а не лише раз в рік!
  👿

 3. Пилип Арсенійович 13.02.2012 пише:

  я люблю свою жінку і приготував їй сюрприз цього дня, буду готувати смачну вечерю, але ви їй це не кажіть. 😀

 4. Arden 13.02.2012 пише:

  vrubli, повністю погоджуюся. правильно сказано! 💡 💡 💡

 5. Stakeholder 13.02.2012 пише:

  vrubli, та в нас Різдво вже давно комерціалізоване, було б дивно якби день Валентина якось виділявся))

 6. Пан П 13.02.2012 пише:

  Воробусе тільки одного не можу ніяк второпати – яке відношення має до дня святого Валентина пан ПВС і песики? Може то такий дзен по воробусівськи 🙂

 7. данило 13.02.2012 пише:

  та варто святкувати головне щоб друга половинка не образилася

 8. Arden 14.02.2012 пише:

  ну то потрібно постаратися щоб друга половина на день Валентина на тебе була ображена) а якщо ти маєш на увазі,щоб не образилася на подарунок чи сюрприз, ну то вже, блін, твоя друга половина, ти маєш знати що вона любить, а що ні, на що може образитися, а на що так зрадіє, що може подарувати…незабутню ніч пристрасті та кохання якої до того ще не було)) ну то як один з варіантів)) 🙂

 9. Архіваріус 14.02.2012 пише:

  Воробусе, день гамана буде аж 8 березня і до дня Валентина не має ніякого відношення.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*