Футбол. Ліга Європи. Металіст 4:1 Зальцбург (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга Європи. Металіст 4:1 Зальцбург (відео)

Вдалий дебют перед своїми вболівальниками

Як вам вчора футбол? Напевно вчора ціла Україна була задоволена результатом. Ще б пак, Металіст не вийшов відбувати номер, а здобув чергову красиву перемогу.

У повторному матчі 1/16 фіналу Ліги Європи харківський Металіст на своєму полі приймав гостей із Австрії – команду Зальцбург.

Гра завершилася переконливою перемогою команди Маркевича із рахунком 4-1.

Після того як харківська команда здобула переконливу перемогу на виїзді , були деякі побоювання за результат повторного поєдинку.

Ще б пак, мотивації як такої не було.

Але, до честі команди вони знову продемонстрували хорошу гру і порадували своїх вболівальників, яких, незважаючи на прохолодну погоду, зібралося достатнього багато.

Розпочався поєдинок із атак господарів поля. Вони будь-що хотіли забити швидкий гол. Моменти для цього були, але з реалізацією були проблеми, особливо у Тайсона.

А що гості? Поступово вони освоїлися і почали з часом проводити небезпечні атаки.

Але, все ж першими до перерви забили господарі поля. На 28 хвилині після удару Соси захисник австрійців зрізав шкіряного у власні ворота.

Друга половина зустрічі розпочалася із холодного душу для господарів поля. У одній із атак гості таки зрівняли рахунок. Після серії ударів це зробив їхній гравець – Янтшер.

Також читайте:   Де купити квиток на фінал U-20 Україна - Південна Корея

Але, не довго музика грала і не довго грав магнітофон. Вже за шість хвилин Крістальдо і Бланко декласували гостей і змусили їх капітулювати.

Після цього епізоду австрійці здалися повністю і чекали вже хіба фінального свистка.

А поставив крапку у цьому противостоянні новачок Металіста Марлос, який замкнув передачу Девіча. Хоча, не обійшлося тут і без допомоги знову ж таки захисника Зальцбурга.

Більше детально розібрати моменти, коли команди забивали голи можна у наступному відео:

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу української команди із рахунком 4-1, а це означає, що саме Металіст проходить у 1/8 фіналу Ліги Європи.

А там вже його суперником буде грецький Олімпіакос.

Це стало відомо відомо після того, як греки за підсумками двох поєдинків обіграли російський Рубін (двічі по 1-0 на користь Олімпіакоса).

Перший поєдинок харків’яни із греками зіграють вдома 8 березня, повторний поєдинок – 15 березня пройде вже у Греції.

Чекаємо нових поєдинків і нових перемог від української команди.