Футбол. Ліга Європи. Зальцбург 0:4 Металіст (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга Європи. Зальцбург 0:4 Металіст (відео)

Один із героїв поєдинку

Як вам вчора Ліга Європи? Чесно, в глибині душі хотілося, щоб Металіст привіз з Австрії хороший результат, але на таку переконливу перемогу мабуть ніхто не сподівався.

У першому поєдинку 1/16 фіналу Ліги Європи харківський Металіст на виїзді зустрічався із австрійським Зальцбургом.

Гра, на радість українських вболівальників футболу, завершилася перемогою харківської команди із рахунком 4-0.

Що не кажіть, українські вболівальники футболу заскучили за українським футболом. Першим після зимової сплячки у бій вступив Металіст, для якого участь у єврокубках продовжується.

Цікаво було як команда Маркевича підготувалася до продовження сезону. Контрольні поєдинки – це одне, а ось офіційні матчі – це інші.

Зальцбург? Команда, яка вийшла зі своєї групи у попередній стадії змагань теж не слаба і ось саме це викликало найбільше побоювання.

Але, як показала гра, тільки були побоювання, які зникли з початком поєдинку, а розпочався він без розвідки.

Вже на 21 секунді харківська команда відкрила рахунок. Господарі поля невдало розіграли шкіряного із центру поля, м’яч перехопив Тайсон, вийшов на рандеву із воротарем австрійців і без проблем відправив шкіряного у сітку воріт.

Оце так початок.

Також читайте:   Футбол. Кубок Львівщини-2014. Фінал. Винники розгромно перемагають Соснівку

Господарі поля одразу ж спробували відігратися, але їхні зусилля зводилися нанівець.

А на 4 хвилині рахунок у зустрічі вже був 2-0 на нашу користь. І знову чудова атака, яку завершує Крістальдо.

А коли на 37 хвилині той же Крістальдо довів рахунок у зустрічі до 3-0 гру можна було завершувати.

Зальцбург нічого не міг зробити. Всі його атаки завершувалися лише на підступах до штрафного майданчика.

Перший тайм так і завершився з рахунком 3-0 на користь команди, яку тренує Мирон Маркевич.

Щодо другого тайму, то у ньому Металіст збавив обороти зосередившись переважно на захисті власних воріт, але тим не менше команда Маркевича забила ще раз.

І хто ви думаєте забив? Правильно – Девіч, який після виходу сам-на-сам із кіпером австрійців холоднокровно розібрався у цьому епізоді.

Звучить фінальний свисток, який сповіщає перемогу Металіста із переконливим рахунком 4-0, а це означає, що харківська команда без 5-ти хвилин у наступній стадії змагань.

Матч-відповідь, який пройде за тиждень у Харкові перетворюється на просту формальність. До речі, головний тренер австрійців після матчу сказав, що привезе в Україну молодь.