Футбол. Чемпіонат України. Карпати 1:1 ПФК Олександрія (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Карпати 1:1 ПФК Олександрія (відео)

Шаран, до побачення!!!

У 24-ому турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на своєму полі приймали гостей із Олександрії.

Гра завершилася результативною нічиєю 1-1.

Тема невиразної гри команди нашого міста є дуже болючою. Про неї вже говорять кому лише не ліньки.

Так як Карпати грають зараз вони не грали вже давно. Це не жарти і команда просто висить на волосинці від вильоту у першу лігу. Попереду ще є матчі, а отже треба будь-що перемагати.

Вчорашній поєдинок із Олександрією треба було вигравати, а кого ж тоді перемагати як не такі команди? Вболівальники зачекалися.

До речі про них. На вчорашньому поєдинку їх було багато і вони заскучили за перемогами.

Переходимо до самої гри, а їх фактично не було. Перший тайм – це взагалі була пародія на гру. Команди боялися пропустити і максимально зосередилися на обороні власних воріт. Навіть нормального моменту не можу пригадати.

У другій половині зустрічі гра оживилася. Карпати полетіли забивати гол. Раз виручив кіпер Олександрії – Паньків, другий раз, а на третій допомогти не зміг.

68 хвилина – це Лукас підібрав м’яча біля штрафної і чудовим ударом у кут відкрив рахунок у зустрічі.

У голові навіть десь промайнула думка, що невже Карпати нарешті переможуть. Але, як промайнула, так і зникла на 90 хвилині поєдинку.

Також читайте:   Даймонд ліга «Карпати 2020». ФК «Галицька здоба» здобула прем’єрну перемогу на турнірі

Після забитого голу львівська команда відійшла у захист і Олександрія на останніх хвилинах гри таки зрівняла рахунок.

Старенький навісив у штрафну і Довгий чудовим ударом злету забиває гол.

Радості гостей не було меж, а «Арена Львів» затихла….. Явно не на такий результат сподівалися глядачі.

Звучить фінальний свисток, який фіксує результативну нічию 1-1, яка не задовольнила жодну із команд. Карпати та Олександрія і на далі перебувають і небезпечній зоні. У їх активі по 17 очок і відповідно, 14 та 15 місце.

Наступний, а за ліком вже 25-й, тур, відбудеться 30, 31березня та 1 квітня. Львівська команда свій поєдинок зіграє 31 березня. У цей день Карпати на виїзді зустрічатимуться із останньою командою першості – Оболонню.

Додам, що початок цієї гри о 18 годині 30 хвилин.

Відступати вже нікуди. Якщо Карпати ще й тут не переможуть, то буде навіть не хочу казати що.

P.S. І як тільки що стало відомо керівництво Карпат прийняло рішення відправити у відставку вже екс-тренера – Володимира Шарана. Поки що командою керувати буде Юрій Дячук-Ставицький.