Футбол. Чемпіонат України. Карпати 2:3 Таврія (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Карпати 2:3 Таврія (відео)

Знову програли

У 22-ому турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на своєму полі приймали гостей із Сімферополя – команду Таврію.

На жаль, гра завершилася черговою поразкою команди зі Львова. Цього разу не було ганебних 1-5, а 2-3. Та від цього не легше. Карпати програли і це не може радувати.

Та про все по-порядку.

Цього матчу місцевий вболівальник очікував цілу зиму. У Львові за футболом заскучили і на цю гру зібралося на «Арені Львів» досить таки багато вболівальників. Всі чекали перемоги, тим більше Карпати мали реабілітуватися за ганебну поразку у минулому турі від Зорі.

Розпочався поєдинок із атак львівської команди. Гравці Карпат раз за разом турбували кіпера Таврії. До пори, до часу він відбивав удари, але на 36 хвилині із ударом Лукаса справитися він так і не зумів.

Гості у першій половині гри взагалі виглядали немічними. У них майже нічого не вдавалося, лише відбиватися. Карпати були швидшими, але десь у голові закрадалася думка, а чи не зависокий темп взяли львівські гравці?

Друга половина зустрічі розпочалася краще не придумаєш. Вже на 48 хвилині Кас’ян після індивідуальних дій подвоює рахунок у грі. Ну все, здавалося перемогу Карпати таки здобудуть, але не тут то було.

Після голу, команду наче підмінили. Напевно, все-таки, Карпати таки підсіли фізично за що я і побоювався.

Таврія підвищила темп гри і львівська команда посипалася. Ну де ви таке бачили, щоб всі закиди у штрафну ми програвали? Треба було миттєво реагувати, але тренер Карпат так і цього не зрозумів.

Також читайте:   Ліга чемпіонів: стали відомі склади груп Попереднього раунду нового сезону

Голів чекати довго не прийшлося.

62 хвилина – пенальті у наші ворота на Калініченку реалізовує Назаренко.

70 хвилина – подача кутового і Гірський зрізає м’яч у власні ворота.

І ще не все.

77 хвилина – класична атака Таврії по флангу, захист Карпат спить і Шиндер кидає місцеву публіку у шок.

Чи могли Карпати відігратися? Відповідь проста – ні. Львівські гравці так і не прийшли у себе.

Що з ними сталося? Чого результату нема? Чого добре грали на зборах?

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу гостей із рахунком 3-2, а це означає, що саме Таврія додає у турнірній таблиці три пункти у свій актив.

Карпати ж свій очковий багаж не поповнили і з 16-ма очками і на далі залишаються на відстані одного пункту від зони вильоту. Цього очікувала львівська публіка перед цим сезоном? Явно що ні.

Наступний, 23-й тур чемпіонату відбудеться 17-19 березня. Карпати свій поєдинок зіграють 19 березня. У цей день вони на виїзді зустрічатимуться із одним із грандів українського футболу – харківським Металістом.

Початок цього поєдинку о 19 годині. Пряму трансляцію можна буде побачити на телеканалі «2+2».

Карпати, пора брати очки, бо не за горами перша ліга!!!!