Як крадуть речі із секонд-хендів

І таке буває

Кілька днів тому вашого автора попросив знайомий сходити з ним у секонд-хенд, бо він там хотів собі купити якесь взуття. Та час Воробус мав, то чому б не сходити.

Допомогти другу, плюс хотів глянути у якому стані зараз ці магазини чи їх так можна назвати, що там продають, які ціни і так далі. А то коли не йду повз них, то завжди бачу людей, які виходять звідти. Переважно це студенти та пенсіонери.

Ок, починаємо наші закупи.

Заходимо у один з секонд-хендів, і що одразу ж кидається в очі, що там продавці так уважно спостерігають за покупцями, що аж якось не приємно нічого вибирати. Та знайомий, то дивиться за взуттям, а я так думаю що за фігня, чому так уважно дивляться за покупцями?

І на бомжа вроді не змахуємо. 😀

Якось спершу питати товариша не хотів чому так, бо він був зайнятий. Нічого ми там не знайшли, заходимо у другий подібний магазин і знову ж така сама ситуація.

Чому так? Невже потенційні покупці такі небезпечні? Не втримуюся і, все-таки, питаю товариша чого така пильна увага за покупцями?

На що чую цікаву відповідь, цитую: «Ігор, а ти що не знаєш, що останнім є багато людей, які крадуть товари або ж просто замінюють старі речі на нові».

Цікаво, цікаво… Здивувався і то так нормально.

Ну те, що крадуть у магазинах – це відомо вже давним-давно. Це все залежить вже яке виховання у людини. Якщо вона думає, що так все буде, то глибоко помиляється, колись її то і впіймають і тоді буде не солодко.

А як же замінюють? Цього я не знав. Так от, виявляється, що людина може прийти у магазин, взяти поміряти взуття і в них же піти. 😀

З одягом це зробити важко, бо самі розумієте, що треба одягатися, пробувати і так далі.

Шок, це ж треба додуматися. Тепер продавцям я не дивуюся. Ось такі справи, шановні користувачі блогу. Якщо є що сказати, то висловлюйте свою думку.

Насамкінець, скажу ще кілька слів про секонд-хенди. Так от, у порівнянні із минулим моїм візитом сюди, а він був напевно рік тому асортимент товару змінився. Якщо бути точнішим, то навіть немає з чого вибрати.

Ми були у другий день, то на запитання а де ж товар, друг мені відповів, що його переважно розбирають перекупщики у перший же день і згодом за високими цінами продають на ринках. А хтось не може розрізнити це.

Бізнес, йопти.

Ціни? Та вони не змінилися. Від 5 і до 70 гривень за кілограм, в залежності в який день ви хочете купляти товар.Також раджу прочитати:

коментарів - 3 може ще щось напишете?

  1. Пилип Арсенійович 01.03.2012 пише:

    Хороша тема, навіть не знав про таке. Деколи забігаю у них, буду знати. 🙂

  2. Arden 01.03.2012 пише:

    у нашому все буває. тепер все можливе)

  3. Мішка 07.03.2012 пише:

    Колись півроку пропрацював у секонд-хенді і повірте мені на слові питання про крадіжки у таких магазинах ставиться дуже і дуже серйозно. Перевдягання одягу та взуття не жарти, а цілком серйозні речі які потім можуть відображатися на зарплатні людей. 😐

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*