Футбол. Чемпіонат України. Карпати 0:2 Металург Д. (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Карпати 0:2 Металург Д. (відео)

Перша ліга?

У 26-ому турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на своєму полі приймали донецький Металург.

На жаль, і це вже стає традицією, львівська команда знову програла із рахунком 0-2.

Що тут казати, настрою писати про чергову бездарну гру Карпат зовсім нема. Львівська команда знову програла і то так як кажуть, без шансів.

Металург створив мінімум моментів і майже все реалізував. Та про все по-порядку.

Розпочався поєдинок з атак Карпат. Люди, які прийшли цього дня на футбол очікували нарешті перемоги від своїх улюбленців.

Але, за декілька хвилин атакувальний запал Карпат спав і Металург поступово вирівняв гру.

Таке бело враження, що львів’янам не вистачає Еріка. А чого його не було, а він грає за дубль відомо лише тренеру?

А на 34 хвилині донецька команда забила.

Лазіч зіграв сильно індивідуально, обіграв Мілошевіча і точно пробив повз Тлумака.

Шок? Напевно що так, бо до перерви гравці в себе так і не прийшли.

На другий тайм здавалося команда вийде зарядженою на боротьбу, але знову ж таки почали вроді не погано, атакували, але пропустили у свої ворота.

50 хвилина – Металург подає штрафний, Тлумак заспав у воротах і Чечер (до речі, колишній гравець Карпат) ударом ногою збільшує розрив у рахунку.

Також читайте:   Футзал. Чемпіонат України. Енергія-Тайм 3:0 ПФС (відео)

Після цього львівську команду якби підмінили. В атаці нічого не виходило. Не допомогли навіть Гладкий та Кінк, які по черзі вийшли на поле.

Ближче до кінця поєдинку чудовий момент мав Кополовець, але це більше був удар відчаю.

Знову поразка……………..

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу Металурга і ця команда набирає чергові три очки, що дозволяє цій команді і на далі боротися за зону єврокубків.

Карпати ж не набирають жодного і на далі залишаються у зоні вильоту.

Попереду ще чотири тури, матчі складні, але якщо ми не будемо перемагати, то перша ліга таки нас чекає. Хіба цього сподівалися вболівальники?

Наступний, 27-й тур чемпіонату пройде 13, 14 і 16 квітня. Львівські Карпати свій поєдинок проведуть 16 квітня. У цей день вони на своєму полі стадіону «Арена Львів» прийматимуть луцьку Волинь.

Початок гри о 17 годині.

А вже 11 квітня, на Карпати очікує матч 1/4 фіналу Кубка України. Карпати на своєму полі стадіону «Україна» прийматимуть одеський Чорноморець.