Футбол. Чемпіонат України. Карпати 1:0 Волинь (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Карпати 1:0 Волинь (відео)

Гладкий знову забиває

У 27-ому турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на своєму полі приймали луцьку Волинь. Після перемоги кілька днів тому над Чорноморцем в 1/4 фіналу Кубка України всі чекали продовження переможної серії команди із міста Лева.

Звітна гра, на радість львівських вболівальників футболу, завершилася перемогою Карпат із рахунком 1-0.

Свята продовжуються і якраз на свята до Львова знову завітав великий футбол. Таке собі західно-українське дербі. Карпати проти Волині, Львів проти Луцька. Хто ж кого?

Все мала вирішити гра.

Розпочався поєдинок із атак львівської команди. Вона будь-що хотіла забити швидкий гол. Але, ударам Авелара та Ксьонза бракувало влучності.

Поступово луцькі футболісти вирівняли гру і вже їхній нападник Майкон міг забивати, але вчасно із воріт вийшов кіпер львів’ян – Богатінов.

Перший тайм так і завершився із сухими» нулями на табло.

Люди вже навіть почали думати, що невже знову Карпати загальмують і не здобудуть трьох пунктів, але рятівником команди знову став Олександр Гладкий, який схоже набрав форму.

Йшла 72 хвилина. Затяжна атака Карпат завершується тим, що захисники Волині вибивають м’яч за межі штрафної. Аж тут налітає Гладкий і чудовим ударом у кут таки відкриває рахунок у грі.

Також читайте:   Футзал. Кубок УЄФА. Є перша перемога львівської Енергії

Радості вболівальників і гравців Карпат не було меж. Але, треба було ще втримати цю перевагу.

Чи могла відігратися Волинь? Луцькі футболісти старалися, по черзі на поле вийшли Піщур та Шумахер. Але, їхні зусилля зводили нанівець захисники Карпат.

Навіть більше, на доданих хвилинах подвоїти перевагу у рахунку міг Лукас. Він після передачі з права чудом не влучив у порожній кут воріт гостей.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу Карпат із рахунком 1-0, що дозволяє нашій команді втекти із небезпечної зони. Щоправда, із командою із Олександрії ми маємо рівну кількість очок по 20-ть, а останню Оболонь ми випереджаємо всього лише на один пункт.

До завершення чемпіонату залишається три тури і боротьба за виживання обіцяє бути цікавою.

У наступному 28-ому турі, Карпати поїдуть в гості до київського Арсеналу, який будь-що хоче грати у єврокубках. Можна не сумніватися, гра буде бойовою.

До слова, цей поєдинок відбудеться 22 квітня. Початок гри о 17 годині 30 хвилин. Пряму трансляцію поєдинку можна буде переглянути на телеканалі «Футбол».