Футбол. Кубок України. Карпати 2:1 Чорноморець (відео) - Блог про Львів

Футбол. Кубок України. Карпати 2:1 Чорноморець (відео)

Гладкий забиває

Вчора в Європі та і в Україні був великий футбольний день. Проходили поєдинки як національної першості, так і матчі Кубка.

В Україні якраз проходили матчі 1/4 фіналу Кубка України.

Львівські Карпати свій поєдинок цієї стадії змагань проводили у Львові і їхнім суперником був одеський Чорноморець.

Гра, на радість львівських вболівальників футболу завершилася перемогою саме Карпат із рахунком 2-1.

Виграють чи не виграють? Саме з таким питанням йшли на футбол львівські вболівальники. Все мала вирішити гра.

Що можна по ній сказати? Чорноморець виглядав дуже слабо. Карпати повністю їх переграли і це при тому, що львівська команда не продемонструвала чогось екстраординарного.

Першими забили Карпати. Вже на 7 хвилині навіс у штрафну одеситів завершується голом Гладкого.

Здавалося, що Чорноморець має бігти відігруватися, але такого не було. Одесити за весь перший тайм не створили жодного небезпечного моменту. Карпати теж не дуже то і атакували, але вони вели у рахунку.

Друга половина зустрічі була куди веселішою. Карпати забили ще раз (71 хвилина – чудовий гол забив Авелар), Чорноморець заробив два вилучення і то по ділу. Добре, що гравці Карпат цілі після грубощів Одеси.

А ось після другого вилучення команду взагалі було не впізнати. Замість того, щоб забити у тотальній більшості ще один гол, Карпати натомість взяли і пропустили.

Також читайте:   Футбол. Ліга Чемпіонів. Рапід - Шахтар. Прев'ю

83 хвилина – простий навіс у штрафну Карпат завершується точним ударом головою від Бакая. Що робив у цей час воротар та захисники невідомо. Напевно вже святкували перемогу.

А потім Чорноморець навіть більше міг забити ще. Карпати тупо взяли і підсіли.

Щастя, що гра через деякий час завершилася, а то не знати якби і на далі складався цей поєдинок.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу Карпат із рахунком 2-1. А це означає, що саме львівська команда виходить у півфінал цього турніру.

В інших чвертьфіналах були зафіксовані такі результати:

Металург Запоріжжя 0-1 Шахтар

Зоря 0-1 Металург Донецьк

Арсенал 0-1 Волинь.

Таким чином, до півфіналу виходять Шахтар, Карпати, Волинь та Металург Д. Жеребкування півфіналів відбудеться вже сьогодні, а саме об 14 годині за київським часом.

Про те, хто стане суперником львівської команди ми повідомимо додатково як тільки будуть оприлюднені результати.

P.S. Про те, як Воробус був на матчі Карпат та Чорноморця можна прочитати тут.