Футбол. Чемпіонат України. Карпати 2:0 Кривбас (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Карпати 2:0 Кривбас (відео)

Карпати перемагають Кривбас

У 29-ому турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на своєму полі приймали гостей із Кривого Року – команду Кривбас.

Гра, на радість львівської публіки, завершилася перемогою саме львівської команди із рахунком 2-0.

Гра у Львові якось відійшла у тінь іншого протистояння, яке паралельно відбувалося у Харкові та Луганську. Справа у тому, що саме у цих містах грали два претенденти на золото чемпіонату – Динамо та Шахтар.

Киян екзаменувала Зоря, а донеччан Металіст. У підсумку, Динамо зіграло внічию, а Шахтар переміг 2-1.

Що це означає? А те, що Шахтар можна привітати із чемпіонством. У те, що Олександрія, яка вже вилетіла у першу лігу відбере очки у «гірників» на Донбас-Арені не вірить напевно ніхто.

Та повертаємося до нашого поєдинку.

Перший тайм матчу у Львові пройшов у досить спокійному руслі. Кривбас особливо не атакував, а Карпати атакували навалою. Але, вона ні до чого доброго не призводила.

Тому, у першій 45-ти хвилинці нічого виділити не можна.

Другий же тайм був куди веселішим. Команди заграли жвавіше, але все ж активнішими були Карпати.

І через 13-ть хвилин після перерви вони відкрили рахунок.

58 хвилина – захисники Кривбасу помилилися із створенням офсайду, Кополовець увірвався у штрафну і невідпорно пробив повз кіпера гостей Бойка.

Також читайте:   Воробус зіграв за збірну журналістів України

Радості публіки, яка зібралася у цей теплий вечір не було меж. Ще б пак, ніхто не хоче, щоб команда вилетіла у нижчий дивізіон.

А далі пішли нерви львівських гравців. Кривбас підвищив темп і в одному із епізодів лише Богатінов врятував команду від гола.

Терміново треба було другий гол, і він відбувся за 6-ть хвилин до кінця матчу.

84 хвилина – це Кас’ян реалізовує пенальті за гру рукою когось із гравців гостей у своєму штрафному майданчику.

На цьому гру можна було завершувати.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу Карпат, а це означає, що шанси львівської команди залишитися у вищій лізі стають все більш реальнішими. Для цього у останньому, 30-ому турі, нашій команді достатньо не програти на виїзді Дніпру.

Якщо ж Карпати програють, а Оболонь виграє на виїзді у Чорноморця, то навіть не хочу казати що буде, але сподіваємося до цього не дійде.

Зазначу, що останній 30-й тур чемпіонату відбудеться 10 травня. Початок всіх поєдинків о 19 годині.

Пряму трансляцію поєдинку Дніпро – Карпати можна буде побачити на телеканалі «2+2».