Думки про розвиток Українського дайджесту блогосфери

Хто ми?

З кожним днем у світі та і в Україні з’являється все більше і більше блогів. Пам’ятаю колись ще коли створив свій блог ваш автор, то блогів було мало, а тепер їх все більше і більше. Погано це чи добре?

Скажу так, якщо автори їх не закидують, то дуже добре. Коли людині є чим зайнятися, то краще вже нехай пише у свій щоденник, аніж буде пити алкогольні напої чи курити сигарети у під’їзді.

Свого часу ми дуже багато говорили за таку штуковину як – дайджест блогосфери. Люди навіть були вибрали адмінів, кидали статті у цей дайджест, створили свої правила, але як бачу щось про той дайджест люди потрохи забули.

І діло навіть не у тому, що літо, весна чи зима, а просто щось чи ліньки стало людям кидати туди лінки чи що, не знаю. Сьогодні у вашого автора є достатньо часу і спробую висловити думку про подальший розвиток дайджесту.

Так от, на мою думку мають бути зроблені наступні кроки:

1. Треба залучити до дайджесту все більше і більше людей. Якщо я не помиляюся там зараз є 122 підписника. Звісно, більшість з них – це самі блогери, тому треба залучати більше людей. Як саме? А добавити трохи ваших друзів, принаймні ваш автор так і робив. Так, є такі люди що відписуються від новин, але ж спробувати можна.

2. Знаю, що в дайджесту є кілька адмінів, то зробити скажімо їх два. Якщо Воробус не має достатньо часу, то той же пан Бачкур може цим займатися. А ми, блогери вже будемо дивитися за його діями, якщо що то змінимо адміна. Бачкур – молодий, юний, так от може він себе добре проявить. 🙂

Також читайте:   Прем'єра пісні від Океан Ельзи "UA So Beautiful" (відео)

3. Думка про російські дописи і українські дуже цікава. Одні люди кажуть, що треба кидати лише українські пости, інші ж, що для розвитку блогосфери – підуть і англійські. Воробус за перший варіант, але якщо вже буде багато прохань то би і погодився з другим.

4. Шапка. Я не знаю як, але хто дуже розуміється у фейсбуку, той може скаже як її змінити. Треба щось нове, ці аватари народу вже трохи скучними стали.

5. Спільні ідеї. Була думка щодо написання спільної книжки. Як на мене, ідея – утопія, але просто погнати можна. Там я написав одне речення, другий продовжив і так буде веселіше. Заради чого заходять на блог? Правильно, заради розваг. Тому, треба розважатися.

6. Опитування. А чого б і ні? І не лише по блогах, а просто по тій чи іншій темі.

7. Прохання хто буде адміном дайджесту статті з свого сайту не ставити першими, а все нехай буде по-порядку.

8. Просто висловлювати свої ідеї.

Ось такі от мої домисли, а що скажете ви – народ?

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 8 може ще щось напишете?

 1. shylar 12.07.2012 пише:

  Ну по-перше я за україномовні пости
  по-друге, наскільки я знаю, шапку змінити не можна
  по-третє: поставте, нарешті, Дискус на блозі 🙂

 2. Stakeholder 12.07.2012 пише:

  а можне нескромне питання? для чого і кому цей дайджест потрібен?

 3. russo turisto 12.07.2012 пише:

  А че там думать, что хочу – то и горожу, невзирая на вашего Варобуса. 😀

 4. Akceptor 12.07.2012 пише:

  shylar, а нащо дискус? От у мене він постійно лагає і блоги із ним я мало того, що не коментую, так з часом і відвідувати перестаю.

 5. Antirus 12.07.2012 пише:

  Stakeholder, дайджест це така невеличка спільнота блогерів,які там знайомляться спілкуються і діляться постами.

 6. Antirus 12.07.2012 пише:

  Воробусе,що до книжки то є досить цікава ідея,хоть і нудна.

 7. bachkur 13.07.2012 пише:

  Akceptor пише:
  shylar, а нащо дискус? От у мене він постійно лагає і блоги із ним я мало того, що не коментую, так з часом і відвідувати перестаю.

  це ти про кого?

 8. Akceptor 19.07.2012 пише:

  bachkur, до першого коменту про систему коментування, яку ненавиджу. Вона там під номером 3

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*