“Операція мертвий сніг”

Операція мертвий сніг

Сьогодні надворі 11 серпня, субота, нарешті робочий тиждень завершився і можна як слід відпочити. Але, і в суботу деколи не відпочинеш, треба прибирати в хаті, поїхати на дачу тощо.

Щось погода в суботній день не тішить, напевно так думаю вже літо потрохи минає, хоча все ще може бути. Літом, літом, а сьогодні ваш автор такий не виспаний, що навіть не знаю чи то лягати спати чи вже дочекатися вечора. А всьому причина – фільм, який Воробус дивився до пізньої ночі.

По його завершенні вже чув, що двірники товчуться, а я ще не лягав. А все було так, прийшов Воробус із гульок додому, щось ніяк не міг заснути, включив комп’ютера і вирішив подивитися якийсь фільмєц.

Драми вже не хотілося, бо минулого разу наплакався досхочу, а отже вибрав улюблений фільм жахів. Шукав щось в інтернеті, шукав і натрапив на фільм 2009-ого року випуску, називається – «Операція мертвий сніг».

Опис ще сподобався, компанія вирішила поїхати у гори, там знайшли домік, все було добре і в один прекрасний момент їх почали вбивати незнайомі люди. Що ж, подивимося, адже гори – це завжди мені близько.

Отже, фільм «Операція мертвий сніг» – норвезького виробництва. За жанром – це фільм-жахів із елементами комедії. Правда мені щось було під час перегляду не до сміху.

Режисер фільму – Томмі Віркола.

Також читайте:   Я плюю на ваші могили-2

В головних ролях:

Вегар Хоєл, Стіг Фроде Хенріксен, Шарлотта Фрогнер, Ласс Валдал, Іві Кассет, Ростен Еппе, Леурсен Дженні, Скавлан Ені, Даль Торп Бьорн, Сундквист Орхан Гамст.

Переходимо до вражень від фільму. За сюжетом, студенти під час канікул приїздять у гори, щоб відірватися на повну. На початках вони це роблять, аж раптом незрозуміло звідки з’являється чоловік і всіх попереджає, що тут страшно і всіх можуть повбивати. Студенти в це не вірять і на далі розважаються.

Але, все ж через деякий час наступає час-ікс. На людей починають нападати німецькі зомбі. Шукають вони золото і не щадять нікого. Інколи дії героїв фільму такі тупі, що навіть хотілося взяти і вимкнути цей фільм. Але, здоровий глузд переміг і таки додивився його.

Кінець, як завжди цікавий. Я спеціально не розповім чим завершилося кіно, бо буде не цікаво дивитися. Але, щось так чухаю тепер такий кінець став дуже популярним.

Зомбі? Вони такі кумедні, що аж деколи сміх брав і то великий. Звідки вони там взялися у 21 столітті?

Як буде нагода, то обов’язково гляну другу частину цього фільму, а кажуть, що вона таки є. Цікаво, кого ж цього разу будуть валити зомбі.

Насамкінець, пропоную переглянути трейлер фільму «Операція мертвий сніг»:

А ви бачили цей фільм?
Цікаві та захоплюючі фільми в онлайні та безкоштовно

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 3 може ще щось напишете?

 1. Patron 12.08.2012 пише:

  знайшов про що написати :facepalm:

 2. Vorobus 12.08.2012 пише:

  Patron пише:

  знайшов про що написати :facepalm:

  👿 👿 👿 👿 👿 👿 👿

 3. Пан П 14.08.2012 пише:

  Ого Воробусе які ти дивишся веселі, добрі та життєрадісні фільми 😡

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*