Футбол. Чемпіонат України. Карпати 1:1 Арсенал (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Карпати 1:1 Арсенал (відео)

Карпати грають внічию

У 10-ому турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на своєму полі приймали гостей із Києва – команду Арсенал. Матчі між цими командами завжди відзначалися впертою боротьбою.

Гра завершилася результативною нічиєю 1-1.

Після поразок у минулому турі, відповідно від Динамо та донецького Металурга, що Карпати, що Арсенал хотіли будь-що реабілітуватися перед своїми вболівальниками.

Розпочали поєдинок команди дуже обережно. Помітно було, що результат у цій грі був надважливим для обидвох команд. Максимум захисту і мінімум атак.

Першими до гри пристосувалися «каноніри». Вони раз за разом турбували оборону Карпат і на 28 хвилині таки добилися свого. Помилилися «карпатівські» захисники і Адія спокійно переграв кіпера львівської команди.

До кінця першого тайму Карпати так і не зуміли нічого протиставити Арсеналу.

А ось друга 45-ти хвилинка була куди цікавішою. Вже на 48 хвилині рахунок був рівним.

Подача кутового і Балажіч вдало пробиває головою.

Тут же Гладкий міг виводити львівську команду вперед, але забракло влучності. Арсенал також не відсиджувався в обороні і вже той же Адія марнує два супер моменти.

Переможцем у цій дуелі був в обидвох випадках кіпер Карпат – Богатінов. До слова, Мартін сьогодні відіграв дуже таки добре.

Також читайте:   До Львова приїде мадридський Реал (результати жеребкування групового етапу Ліги Чемпіонів)

Лукас. Він також сьогодні сподобався і міг навіть стати героєм зустрічі, але знову ж таки забракло влучності. Підсумкові 1-1 напевно не задовольнили жодну із команд. Амбіції що в Карпат, що в Арсеналу ще ті.

Звучить фінальний свисток, який фіксує нічию у матчі між Карпатами та Арсеналом 1-1, що дозволяє обидвом командам додати у свій актив по 1 заліковому пункту.

Карпати зараз мають 9 очок і займають 14-те місце у турнірній таблиці. Вони лише на 2 пункти випереджають ужгородську Говерлу, яка із 7-ому очками знаходиться у зоні вильоту.

Що це означає? А те, що боротьба і на далі в чемпіонаті має бути ой якою цікавою.

Наступний, 11-й тур відбудеться вже за тиждень. Зокрема, львівська команда на виїзді зустрічатиметься із луганською Зорею. Ця гра відбудеться 6 жовтня, початок о 13 годині 30 хвилин.