Панаєхала…

Навчальний рік розпочався

1 вересня настало, а це означає, що треба йти до школи або ж, як студенти, у технікуми, універи, академії тощо. Воробус би ще також хотів піти повчитися, ото би було про що написати як ваш автор знову сів вчити букварика чи занотовувати слова викладачів.

З приїздом студентів населення міста суттєво збільшилося, а з ним і попит на продукти чи послуги. От завжди кажу, коли наступає так місяць липень, то настає ляпотааааааааа, на вулицях Львова людей мало, так і хочеться погуляти містом.

З приходом навчального року приходить, що називається, – панаєхала. В магазинах продукти розбирають із шаленою швидкістю, хот-дога не купиш і транспорт забитий битком. Не вірите в це? Тоді, візьміть зранку сядьте на громадський транспорт так годин пів 9- 9. Студентів настільки багато, що, скажімо, трамвай не може зачинити двері.

Магазини? Тут віддільна історія. Вчора під час обідньої перерви захотілося мені хот-дога. Не сказав би що аж так сильно захоплююся ними, але час від часу щось пробиває на них. Виходжу, підходжу до пункту продажу і жахнувся. Там стояла така черга, що мені і той хот-дог перехотілося їсти, обмежуся думаю канапкою, яку зробив зранку перед роботою.

Також хто ввечері зайде у супермаркет, то таких продуктів як хліб, пиво є дуже мало. Все розібрали. Ой не люблю я ці часи, коли приїздять студенти. А ще якщо перший курс, то всі ходять кучками, це вже ми проходили, це нам вже задавали. 😀

Заклади відпочинку. Хто у них буває, той знає що таке пільгові дні чи дні безкоштовного входу. От зараз в дні халяви в клуби чи щось на зразок них просто не зайдеш. Якщо влітку ще було більш-менш можливо, то зараз…

Нічого проти студентів не маю, бо сам був таким, але найбільше мені не подобається у них це їхні панти, особливо тих, хто лише поступив. Отак сядеш, їдеш з ними у транспорті і чуєш ойойойоой, пантів більше чим того студента.

«Да ми вчора набухалися, та що ти такой умний, тут круто». Чесне слово, ну смішно з них що аж плакати хочеться. Перед ким вони хизуються – невідомо.

Пам’ятаю ще колись як можна було пити пиво у громадських місцях були веселощі. Понакуплювали того пива, сидять, все обплювали, аж бридко. Правильно зробили, що заборонили розпивання алкоголю у громадських місцях.

І ще, буває, що доїжєючі можуть і щось вчудити на вулиці, а саме причепитися до когось, забрати гроші – а це і не дивно, за щось пити треба. Це правда, але гірка. Тому, будьте обережними. Люди бувають різними.

Панаєхала…Також раджу прочитати:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. Stakeholder 04.09.2012 пише:

    те що “панаєхала”, то це вже вибач Варобус, але Львів на те і є діловим, культурним, освітім і т.д. регіональним центром щоб у нього їхали, зі всіма витікаючими, а те що в деяких людей низька культура, то вже окрема тема, яка стосується як “мєстних” так і “понаєхавших”

  2. Архіваріус 04.09.2012 пише:

    Stakeholder, Цілком погоджуюся з тобою. Ворбус, а бо його родичі також свого часу були “понаєхавшими”. 🙂

1 Згадки про дану статтю в Інтернеті

  1. За що я люблю літні канікули… | опосередкована щирість

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*