Підсумки виступу Енергії в основному раунді Кубка УЄФА

А тепер елітний раунд

Давно збирався написати про цю подію, але ніяк руки не доходили і ось схоже час настав. Про що піде мова? Справа у тому, що буквально нещодавно наша футзальна львівська Енергія у Чехії проводила матчі основного раунду Кубка УЄФА.

Суперниками наших хлопців були команди із Чехії, Румунії та Боснії.

Першим суперником команди зі Львова стали господарі паркету – команда Ера-Пак. Гра виявилася бойовою і завершилася перемогою чехів із рахунком 3-2, при чому забили вони цей гол майже під сам кінець гри, коли почали ризикувати і випустили п’ятого польового гравця.

Енергія програвала 0-2, потім рахунок ми таки зрівняли, але Макс, що був колись на перегляді в українській команді таки забив вирішальний гол.

Права на помилку команда Гончаренка більше не мала і гра із румунською командою Тиргу-Муреш була вирішальною. Або пан, або пропав. Багато гравців цієї команди грають за свою збірну, а вона, як відомо, наробила багато проблем у матчах із нашою національною збірною.

І ця гра складалася не так якби ми цього хотіли, проблеми були, але у підсумку Енергія таки перемогла із рахунком 6-3.

Остання гра у групі вже нічого не вирішувала, але заради престижу наші хлопці вийшли для того, щоб виграти і зайняти перше місце у турнірній таблиці.

Також читайте:   Футзал. Команда "Група здоров'я" візьме участь в кубку "Електрон cup"

Перемогли боснійців із рахунком 6-2 і плюс ще румуни здолали чехів. Підсумок, ми фінішували на першому місці у турнірній таблиці, що згодом могло дати змогу розраховувати на хороший жереб в елітному раунді.

Та не тут то було, жеребкування стало для нас дуже складним і суперники нам потрапили просто таки дуже сильні.

І у публікацію додаю свіжу інформацію. Так от, сьогодні у швейцарському Ньоні відбулося жеребкування елітного раунду Кубка УЄФА.

Суперниками нашої Енергії на цій стадії змагань стали такі команди:

Мурсія (Іспанія)
Динамо (Росія)
Нікарс (Латвія)

З групи, наголошую, виходить лише одна команда, яка потрапить до фіналу чотирьох змагань.

Матчі цієї стадії змагань відбудуться у період з 9 по 13 жовтня на полях Іспанії.

Зрозуміло, що вийти із цієї групи буде дуже важко, але нічого не реального не буває, тому треба виходити і грати у свій футзал.

Хто не знає, то скажу, що саме іспанців та росіян називають головними фаворитами цьогорічного Кубка УЄФА з футзалу.

Вперед, Енергія до перемоги!!!

Насамкінець, пропоную вам переглянути відео фрагменти вирішального поєдинку за участю Енергії в основному раунді Кубка УЄФА:

Фото: isport.ua.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*