Водії-неадеквати, як же їх багато….

А ви щось пили?

«Я просто в шоці від тих водіїв, які ж неадеквати їздять по дорогах», – саме такими словами я охарактеризував останню свою поїздку на авто своїм друзям.

Що саме не сподобалося Воробусу, як з цим боротися і де наше ДАІ читайте далі.

Хто хоч трохи цікавиться новинами у світі, той знає, що на дорогах дуже часто трапляються аварії. Якщо я не помиляюся, автомобіль – це найбільш небезпечний транспорт, хоча всі так і кажуть, що такими є літаки.

По дорогах як не їдеш, то там хрест стоїть, то там, то з одного боку, то з іншого. Колись думав, що причиною цих аварій є самі водії, але тепер остаточно переконався, що деколи в ДТП можна потрапити і навіть не по своїй вині. Вся причина у водіях-мажорах, які так і мчать на інший світ.

Завжди себе питав, ну куди ж поспішають ці водії? Для чого там де стоїть знак 40 їхати 100 кілометрів за годину? Не можу їх зрозуміти.

Хочете ще прикладів? Спокійно вам зараз їх наведу. Але, спершу про світлофори. Чого вони так часто не працюють у Львові не можу збагнути. Для чого ж тоді їх ставити? От на Личаківській-Пасічній поставили світлофор. Коли не їду – ніколи не працюють. А знаєте що роблять водії-неадеквати? Нагло порушують правила.

Їдемо ми з Пасічної, стали за машинами в колону, чекаємо поки головна дорога буде вільною, а тут якийсь вар’ят бере виїздить на зустрічну, всіх обганяє, всім сигналить, ледве не робить аварії і полетів по Личаківській вниз.

Також читайте:   Історія автомобіля ЗАЗ

Про таку річ як пропускання людей на пішохідних переходах взагалі мовчу. Водії обнагліли і то так серйозно. Не всі звісно що, але совість то треба мати. Ти стаєш на той перехід і ще сто раз дивишся чи він зупиниться, чи ні.

Ситуація за містом? Ооооооооо, якщо ви хочете побачити там порушення правил дорожнього руху, то вам саме туди.

Що роблять водії найчастіше? По-перше, для них таких знаків як 40 км/год, населений пункт – не існує. Ідуть собі як хочуть і з якою хочеш швидкістю. Нормально це?

Обгін роблять під гору, де видимість нульова, на суцільній лінії, а якщо їх не пропустиш, то ще нервуються. І знаєте що можуть зробити? Просто тупо підрізати. Хто не знає що це таке, то скажу, що це коли авто нагло виїздить перед тобою і якщо ти вчасно не загальмуєш, то можна наробити біди і зіштовхнутися із цієї автівкою.

Що ви потім доведете? А практично нічого, бо свідків там і відео нема. Так полюбляють підставляти людей.

Ось така от ситуація? А тим часом ДАІ дістає із своїми «а ви щось пили вчора?»

Будьте обережними на дорозі!!!

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 3 може ще щось напишете?

 1. Yuriy 17.09.2012 пише:

  Є така чудова річ як відеореєстратор. Недорога, доларів за 40 можна взяти. Але дуже корисна, в разі чогось всі питання автоматично знаходять відповідь

 2. mthalych 25.09.2012 пише:

  На рахунок пропускання в мене інша думка.
  І виникла вона десь в травні під час візиту до Великобританії. Там немає пішохідних переходів в містах (принаймні в тих, де я був) і дорогу переходиш, де хочеш. Водії пропускають. Ну і ми, звісно, почали переходити там, де нам треба. Всі пропускали. Аж поки один шотландець не сказав: “вони ж проявляють повагу до вас, пропускають. І ви проявіть повагу до водіїв, пропустіть їх”.
  І повернувшись у Львів я помітив наступне: в нас приблизно 30-40% пішоходів зупиняються на переході і чекають, поки їм дадуть пройти. Я завжди хупиняюсь, і всі мої друзі також. А ще є 60-70% пішоходів, котрі вважають себе королями на пішохідному переході і тупо не чекаючи переходять. Тут і матюки в їх сторону, і писки гальм а мало не аварії ззаду.
  Тому бидла за кермом в нас, насправді, менше, ніж бидла на переході. Невже це бидло не розуміє, що автомобіль зупинити це не людині зупинитись. Гальмівний шлях – 30-40 метрів, а ще й ззаду хтось може “наздогнати”. Тому тут я дивлюсь в дзеркало. Якщо ззаду нікого нема, різко гальмую, якщо є руку на сигнал і вибачайте. Людині зупинитись – 1 секунда і півкроку.
  А пішоходи нехай думають про те, що їх банально водій може не побачити. Він може подивитись в дзеркало, може задзвонити телефон, може обернутись на секунду до пасажира, в кінці кінців темно може бути. Краще пару секунд постояти і переконатись, що водій вас бачить і другий – третій зупиниться, ніж гонорово зробити крок, про який можна жаліти все життя.

 3. Adrenalina 30.09.2012 пише:

  “відеореєстратор” у мому телефоні є така функція, хороша штука регулярно користуюсь нею. поки не знадобилась але береженого бог береже. 💡

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*