Футбол. Чемпіонат України. Карпати 1:1 Говерла (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Карпати 1:1 Говерла (відео)

Гладкий забиває

У 12-ому турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на своєму полі приймали ужгородську Говерлу.

Гра виявилася бойовою і завершилася за нічийного рахунку 1-1.

Дербі, гра за шість очок, пан або пропав – саме такі слова застосовували люди до матчу між Карпатами та Говерлою. Ні для кого не секрет, що команди із Західної України зірок з неба не хватають і цього сезону показують погані результати. Карпати на межі вильоту, Говерла вже там.

Хто би програв у цьому матчі, той би суттєво ускладнив собі місце у турнірній таблиці.

Розпочався поєдинок із атак Говерли, але поступово Карпати ініціативу вирівняли і вже вони почали створювати момент за моментом. Найактивнішими у складі «зелено-білих» були Штіліч та Кенія. У гостей виділявся Трухін та Одонкор.

А коли вже команди були думками у роздягальні ужгородські футболісти взяли і відкрили рахунок у матчі. Одна із контратак лівим флангом таки пройшла у гостей і Райчевіч в один дотик переправив м’яч у ворота.

Перший тайм так і завершився за мінімальної переваги гостей із Ужгорода із рахунком 1-0.

Шок для Карпат? Не шок, але гол у роздягальню ніхто не любить отримувати.

Також читайте:   Футбол. Потенційні суперники збірної України у відборі на ЧС-2018

Другу 45-ти хвилинку і це зрозуміло, активніше розпочали Карпати. Вони раз за разом турбували кіпера гостей Бабенка і, як кажуть, гол назрівав. І він таки відбувся на 56 хвилині.

Штіліч відпасував на Олександра Гладкого, і останній вдало зіграв на випередження. 1-1 і все розпочинається з початку.

Нічия не задовольняла жодну із команд і вони обоє летіли вперед. У Карпат чудову нагоду під кінець гри мав Штіліч, але його дальньому дару забракло влучності. Говерла ж в основному свої моменти створювала після подач зі стандартів.

Звучить фінальний свисток, який фіксує бойову нічию 1-1, що дозволяє обом командам додати у свій актив по одному заліковому балу. Таким чином, Карпати із 10 очками посідають 14 місце у турнірній таблиці, а Говерла із 8-ома – 15 місце.

Наступний, 13-й тур чемпіонату відбудеться рівно за тиждень. Львівські Карпати 28 жовтня гостюватимуть у Дніпропетровську, де зіграють зі місцевим Дніпром.

Початок цієї гри о 15 годині 30 хвилин і пряму трансляцію цього поєдинку можна буде побачити на телеканалі «2+2».

Вперед, Карпати, до перемоги!!

Насамкінець, пропоную переглянути відео забитих голів у вчорашньому поєдинку між Карпатами та Говерлою: