Футбол. Чемпіонат України. Зоря 2:1 Карпати (відео) - Блог про Львів

Футбол. Чемпіонат України. Зоря 2:1 Карпати (відео)

І Ощипко не допоміг

В 11-ому турі чемпіонату України з футболу львівські Карпати на виїзді зустрічалися із луганською Зорею.

На жаль, для львівських фанатів футболу, гра завершилася поразкою команди зі Львова із рахунком 1-2.

Турнірна ситуація в якій опинилися Карпати ніяк не може радувати. Вболівальники звикли бачити команду на провідних ролях, «поїли» матчі Ліги Європи, а зараз команду просто лихоманить. Так, прийшов новий тренер, малюнок гри змінився, але ж результату нема.

Вчора Карпати знову програли і варто сказати по грі.

Про перший тайм навіть не знаю що розповідати. Команди багато били по воротах, але ці удари всі летіли вище воріт або ж мимо.

А ось друга половина зустрічі стала веселішою. Перше за все тим, що були голи, що так подобається глядачам.

Напевно ключовим епізодом зустрічі можна назвати вилучення кіпера Карпат – Богатінова. Ідахор вийшов сам-на-сам із Мартіном, прогавив вже епізод, але не знаю чого кіпер Карпат грубо зіграв проти нападника Зорі. Пенальті, червона картка і, як наслідок, гол у наші ворота.

А йшла лише 56 хвилина зустрічі.

До честі Карпат вони у меншості відігралися. 59 хвилина – Ощипка вивели на удар і Ігор вдало пробив повз кіпера Зорі.

Також читайте:   Футбол. У якому стані підходить збірна України до чемпіонату Європи-2016

А далі нас просто задавили. Момент за моментом втрачала Зоря, але так і думав, що таки вони дотиснуть.

<и>68 хвилина – це Худзік першим виявився на добиванні після незрозумілих дій захисту львівської команди.

2-1 і це вже напевно кінець. Чи могли Карпати в останні 20-ть хвилин відігратися? Є питання з сумнівним положенням поза грою, але і на одній лінії зараз багато суддів піднімають прапорець.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу Зорі із рахунком 2-1, а це означає що команда зі Сходу України набирає три очки, Карпати ж їдуть додому із нулем.

У турнірній таблиці команда нашого міста і на далі посідає 14-те місце, маючи в своєму активі всього лише 9 очок. На два пункти ми випереджаємо ужгородську Говерлу, яка має в своєму активі 7 залікових пунктів.

До речі, саме із Говерлою Карпати зіграють свій наступний поєдинок у чемпіонаті. Гра відбудеться у Львові 21 жовтня і розпочнеться о 17 годині 30 хвилин.

Чому така пауза? Все це викликано матчами національної збірної, яка зіграє у найближчий тиждень із збірними Молдови та Чорногорії.

Насамкінець, пропоную переглянути відео забитих голів у вчорашньому поєдинку між Карпатами та Зорею: