Як Воробусу не хотіли продати пиво на стадіоні НСК “Олімпійський”

Де ж то пиво?

Продовжую розповідати про свої пригоди в столиці, де я нещодавно побував із візитом, як це по-модному говорити. На цей раз будемо говорити про те, як мені не хотіли продати пиво на стадіоні. Ой який я тоді був злий.

Думаєте знову сказали що мені нема 18-ти? Ні, якраз таки не через це.

Розпочну свою розповідь із того, що при вході на стадіон «НСК Олімпійський» у мене стюарди забрали цілий батон, пляшку мінеральної і ще хотіли забрати ковбасу. Останньої я їм так і не віддав, дорога ж, не буду я просто її викидати, а їсти то потім захочеться.

А перші два компоненти таки змушений був віддати. Ну то таке, головне що ковбаса є і вже голодний не буду.

Йдемо далі, зайшли на територію стадіону, знайшли свої місця, зробили кілька фотографій, сиджу і так щось захотілося попити пивка, що навіть не можу передати словами. Що ж, речі залишаю друзям, йду шукати то пивко.

На «Олімпійському» як і на львівському стадіоні «Арена Львів» є пункти продажу їжі та напоїв, підходжу, займаю чергу, на плакати не звертаю уваги і тут мені кажуть, цитую: «А ви маєте фан-картку?»

О_О, яку ще картку, я думав пиво тут можна купити у вільному продажу? А виявляється що ні. Нема картки – нема пива. Маячня якась, що не кажіть.

Що це за картка і як її зробити?

Також читайте:   Юлька Гриценко в гостях у Воробуса

Так от, виявляється у Києві є спеціальна система продажу їжі та напоїв на стадіоні. Ви приходите, зустрічаєте спеціальних людей, купляєте в них картку за чисто символічну ціну, закидаєте туди, наприклад, 50 гривень, згодом даєте касиру і воно автоматично знімає з картки суму вашої покупки.

Воно то добре, швидше можна розрахуватися, не треба ніякої решти, але що ж робити людям з інших міст, які цього не знають? Поки я вироблю ту картку, поки постою у черзі, поки куплю, поки пиво вип’ю та вже футбол завершиться. Ну не так?

Не секрет що на футболі я був не один, мої знайомі із інших міст також хотіли купити пивка чи просто хот-дога, а тут просто облом.

Плюнув я на це все і пішов сів собі на своє місце і дивився як виступають дівчата у перерві поєдинку. Реально подумати, я не так часто буваю в Києві на футболі щоб робити цю картку. Зроблю я її і що з неї? Може на футбол в Київ я поїду через 10 років? Принаймні так як зіграла наша збірна у цьому поєдинку на футбол явно не хочеться їхати.

Ось така от історія. Так от знайте, якщо захочете сходити на футбол у столиці, то зробіть перше картку або ж просто попийте пивка до футболу, бо там не купите.

Так завжди не буде, Україна – вперед.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 4 може ще щось напишете?

 1. Yuriy 22.10.2012 пише:

  село без сільради 😀 картка АЖ 1 хвилину робиться і коштує 20 грн. захочеш після гри повернути її – гроші віддають

 2. Arden 23.10.2012 пише:

  але все одно маячня. та карта треба як заяцю стоп сигнал)

 3. Yuriy 23.10.2012 пише:

  Arden пише:
  але все одно маячня. та карта треба як заяцю стоп сигнал)

  та ну, ти що. черги набагато швидше рухаються, нема проблем зі здачею, нема цього “дайте гривню, дайте дві”…

 4. коли відкривали Олімпійський – по ТВ говорили про ці картки.
  Бюрократія 😡 😡 😡

1 Згадки про дану статтю в Інтернеті

 1. НСК “Олімпійський” чи “Арена Львів”, де краще?

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*