Футбол. Ліга Чемпіонів. Нордшелланд 2:5 Шахтар (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга Чемпіонів. Нордшелланд 2:5 Шахтар (відео)

А тепер чвертьфінал?

У 5-ому турі Ліги чемпіонів донецький Шахтар на виїзді зустрічався із командою з Данії – Нордшелланд.

Гра, на радість українських вболівальників футболу, завершилася перемогою «гірників» із рахунком 5-2.

Ця гра була найважливішою для української команди у цьому сезоні. Ще б пак, перемога за хороших умов забезпечувала вихід Шахтаря у плей-офф Ліги Чемпіонів. А цього, як відомо, минулого року нам не вдалося зробити. Пора би вже….

Але, варто сказати, що розпочали поєдинок «гірники» дуже слабо. За перші 20-ть хвилин я їх практично не бачив на полі. А господарі поля навпаки будь-що намагалися забити гол і це сталося на 24 хвилині. Норстранн розстріляв П’ятова буквально із кількох метрів.

Де були захисники????

Шахтар за дві хвилини відігрався, але як він це зробив навіть згадувати не хочеться. Добре, що збіг обставин і везіння згодом знову дозволили вийти датським футболістам вперед, відзначився Лоренцен.

Здавалося перший тайм так і завершиться перемогою гравців Нордшелланда, але іншої думки був Віліан, який знову довів що являється ключовим гравцем нинішнього Шахтаря.

Перший тайм так і завершився за нічийного рахунку 2-2. А ось у другій 45-ти хвилинці все стало на свої місця. Голи Адріано (двічі) та невгамовного Віліана вирішили долю двобою.

Також читайте:   Гранд ліга Львівщини. «Галицька здоба» здобула вольову перемогу над «in. IT»

Фактично після 53 хвилини, коли рахунок став 4-2 на користь української команди гру можна було вже завершувати.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу Шахтаря із рахунком 5-2, що дозволило українській команді достроково вийти у плей-офф Ліги Чемпіонів, матчі якого відбудуться вже на весні.

Це стало відомо після того, як в іншому поєдинку групи італійський Ювентус на своєму полі розгромив англійський Челсі із рахунком 3-0.

Таким чином, після 5-ти турів ситуація в турнірній таблиці виглядає наступним чином:

1. Шахтар – 10 очок
2. Ювентус – 9 очок
3. Челсі – 7 очок
4. Нордшелланд – 1 очко.

Наступний, 6-й тур Ліги чемпіонів відбудеться рівно через два тижня. Донецька команда свій поєдинок зіграє 5 грудня. У цей день підопічні Мірчі Луческу на своєму полі прийматимуть туринський Ювентус.

І це буде гра за перше місце у турнірній таблиці.