Футбол. Ліга Європи. ПСВ 1:2 Дніпро (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга Європи. ПСВ 1:2 Дніпро (відео)

І знову Коноплянка

Вчора в Європі в черговий раз був великий футбольний день. На цей раз проходили матчі Ліги Європи.

Увага українських вболівальників футболу у цей день була прикута до двох міст, а саме до Харкова та Ейндховена, де, відповідно, свої поєдинки проводили Металіст та Дніпро.

Дніпропетровські футболісти завітали в гості до ПСВ і в них була одна мета, набрати один заліковий пункт і достроково вийти у наступний етап цього турніру.

На радість своїх фанатів вони не лише набрали одне очко, а взяли та й перемогли з рахунком 2-1.

Розпочали поєдинок підопічні Рамоса невдало. Господарі, як і прогнозувалося, понеслися всією командою на наші ворота і дуже швидко відкрили рахунок.

18 хвилина – чудовий удар вдався гравцю ПСВ Жоржіньо Вейналдуму, Лаштувка прогавив цей удар і вже 0-1.

Здавалося ото зараз розпочнеться і буде розгром, але чим цікавий цьогорічний Дніпро так це тим, що команда у найвідповідальніший момент вміє зібратися, що вона і зробила у вчорашньому поєдинку.

Дніпряни заграли активно і вже через 4 хвилини відігралися. Стрініч прострілив, а Селезньов вдало підставив ногу.

1-1 і вже легше стало дихати. Плюс саме із таким рахунком завершився перший тайм.

Друга половина гри – це тотальна перевага господарів поля і захисна гра Дніпра. Так, у деяких моментах нам пощастило, але переможців не судять.

Також читайте:   Футбол. Болгарія 0:1 Україна (відео)

ПСВ свої моменти не реалізувало, а ось Дніпро знову взяло і забило. Чудовий по красі удар вдався Євгену Коноплянці. Чимось цей гол нагадав гол того ж Коноплянки у ворота збірної Англії.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу Дніпра із рахунком 2-1, що дозволяє команді Рамоса набрати 12 очок і за тур до завершення групового турніру забезпечити собі перше місце у групі.

В іншому матчі нашої групи італійський Наполі під кінець гри таки дотиснув шведський АІК, у підсумку 2-1 на користь футболістів із Аппенін.

І саме Наполі вслід за Дніпром виходить у наступний раунд Ліги Європи.

Наступний, завершальний шостий тур змагань відбудеться рівно за два тижня, а саме 6 грудня. У цей день Дніпро на своєму полі прийматиме АІК, а ПСВ завітає в гості до Наполі.

І хоч ця гра для української команди нічого не вирішує, але очки треба набирати для скарбнички України у футбольному рейтингу.

Вболіваємо за Дніпро і чекаємо нових перемог від цієї команди.