Комунізм – ідеологія психічно хворих

Ні комунізму!

Пройшло таки досить багато комуняків до Верховної Ради. Як би нам, західнякам, було це неприємно, але мусимо поки терпіти той старий та психічно хворий «камуністіческій» електорат.

З точки зору історичної еволюції та природніх фізіологічних процесів, залишилося їм недовго. У розвинутих демократією та ринковими відносинами країнах є незначна частина суспільства, яка підтримує лівих. Але це не та кількість, щоб червоні були допущені до реальної влади.

Загалом, комунізм є радикальним відламом ідеології соціал-демократії другої половини ХІХ століття. Комуністична ідеологія, базована на марксизмі є досить небезпечною, аморальною й абсурдною.

Детальніше. Більшість політичних напрямків (лібералізм, національна демократія, консерватизм, націоналізм та ін.) мають часто кардинальні погляди на різні суспільні проблеми. Але жоден із них не культивує боротьби у середині єдиного суспільного (національного) організму. У комуністичній ідеології чітко сформульовано потребу поділу суспільства на класи (соціальні групи) з метою протиставлення їх один одному. Причому метою протиставлення є боротьба за перерозподіл власності: забрати у промисловців-власників і віддати робітникам.

Задумаймося тільки у чому суть комуністичної ідеології: поділ однієї нації на частини, протиставити їх і зіштовхнути у боротьбі. Чи можна тоді думати про побудову суспільноєдиної національної держави. Звичайно за таких умов будь-який народ завжди слабне, а до його управління дориваються виключно деморалізовані анаціональні комуністичні елементи. Дич – одним словом.

Також читайте:   У Львові день жалоби за загиблими в Києві

У «нормальних» суспільствах може існувати безліч політичних напрямків, але вони мають мати лише єдине спільне – культ ідеї соціальної солідарності, що буде основою кристалізації нації, яка не повинна за будь-яких обставин допускати внутрішніх конфліктів.

Комуністи ж проповідують протилежне, бо вважають основою приходу до влади боротьбу представників різних груп у межах однієї нації. До якої біди це привело українці відчули сповна у ХХ столітті.

Комунізм – зло! У людей, які підтримують цю ідеологію, хвора психіка, вони не є нормальними і суспільно адекватними. Комуністів потрібно активно лікувати в божевільнях та ізольовувати від нормальних людей.

Народ, який допускає комуністів до влади – не має майбутнього. Ця ідеологія, як насильницька, має бути заборонена законом. Божевільні не можуть бути при владі.

Автор статті: zars.Також раджу прочитати:

коментарів - 12 може ще щось напишете?

 1. Архіваріус 05.11.2012 пише:

  Хворобу, яка вже триває в нашому суспільстві, починаючи 3 1917 року, подолати досить складно. На її подолання потрібен досить довгий термін. 20-ть років минуло, ще потрібно, як мінімум, 20-ть, щоб в людині загинула комуністична ідея. Така держава вже загинула, справа залишилася за народом.

 2. bezposeredniy 05.11.2012 пише:

  Не можна всіх ставити під рамки хворих, але погоджуюсь з тим що це просто прикро, хоча в політиці не сильний.

 3. zars 05.11.2012 пише:

  bezposeredniy пише:
  Не можна всіх ставити під рамки хворих, але погоджуюсь з тим що це просто прикро, хоча в політиці не сильний.

  Дійсно “прикро” – 10 мільйонів українців пішло тільки за зиму 1932-1933.
  яка неприємність…

 4. orest_lv 05.11.2012 пише:

  8) … вони не тільки психічно хворі, але й небезпечно хитрі – у головного комуняки годинник за кілка тисяч євриків – то він хворий, але не глупий !!!

 5. russo turisto 05.11.2012 пише:

  Когда мы жили при социализме и шли к коммунизму – в стране был порядок, люди хотя бы работу имели и уверенность в будущем. Сейчас кто уверен?

  Как говорится в известном стишке:

  Были комунисты – так было што поїсты
  А как пришли демократы – то нема чым посраты! 😀

  А чем ваш то национализм лучше? От национализма к нацизму – один шаг!

 6. я 05.11.2012 пише:

  Капіталізм – це майбутнє.
  http://cs315322.userapi.com/v315322995/3b95/w_L6dzXXA8g.jpg

 7. orest_lv 06.11.2012 пише:

  russo turisto, …. а унас з вами просто – комуняку на гілляку 😈

 8. russo turisto 06.11.2012 пише:

  orest_lv пише:russo turisto, …. а унас з вами просто – комуняку на гілляку :twisted:

  Болтать много на сайтах – так это все умеют. А сделать – кишка тонка. Смотри в папмерс не наложи, когда камуняку настоящего увидишь 😀

 9. Архіваріус 06.11.2012 пише:

  Щоби совість була чиста –
  Треба вбити комуніста!

 10. Myk2 06.11.2012 пише:

  russo turisto, Чому ви вважаєте що був порядок? Де? В кого? По-моєму було більш красиве приховування інформації, а так було все так як зараз. тільки от людям безперервно брехали, що: “Наше лучше всех”, хоча це була абсолютна брехня.
  А зараз проблема в тому, що навчені совітами красти можновладці абсолютно непатріотичні (скільки їхніх дітей вже мають громадянство інших країн, навчаються закордоном, проживають за кордоном, словом весь капітал викачується закордон).
  Україна, до речі, зокрема західна, до другої світової війни розвивалася за європейським зразком і якраз комуністи відкинули нас на n+1 років назад (вже тоді)

 11. orest_lv 06.11.2012 пише:

  russo turisto, …. бачив, я вас недобитих достатньо, не страшно, скоро самі позагинаєтеся …

 12. russo turisto, 06.11.2012 пише:

  orest_lv, Броня крепка и танки наши быстры…

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*