Невизначеність. Як з нею боротися?

Проблеми є для того, щоб їх вирішувати

Спілкується Воробус із людьми досить таки часто і все більше починаю розуміти людей, які мають проблеми по тому чи іншому питанню. От буквально нещодавно вашому автору довелося порозмовляти із однокласницею. Так от, у неї є проблема невизначеності.

Що це таке і як перебороти цей стан душі, чи як його ще можна назвати. Про це та багато іншого читайте далі.

Розпочну свою розповідь із того, що останнім часом Воробус зауважив досить таки цікаву деталь, таку як депресивний стан у людей. Чому так? А хто його знає, дуже важко сказати. І погода вроді вже стабілізувалася, на вулиці не так холодно, а проблеми в людей є і будуть поки вони будуть жити.

Невизначеність.

Скільки мені говорили не зв’язуватися із такими людьми, але так буває восени що цікаво вашому автору чому ж все-таки так, а не інакше поступають люди. От розмовляю я із давньою знайомою, каже що все у неї є: любов, гроші, будинок, а щастя нема і все. Вона у його пошуках.

Зрозуміло, що щастя для кожного – це різні речі. Для когось – напитися, для когось – секс, для когось – сім’я, для когось – екстрім, але невизначеністю хворіти не треба. Чому кажу хворіти, бо саме невизначеність і згодом призводить до різних болячок.

Коли людина не знає що їй робити далі, то здають нерви, вона замикається в собі і так далі.

Також читайте:   Микола Марунчак в гостях у Воробуса

«Живий» приклад. Маю ще одну знайому, також все у неї є, і діти є, але людина потрапила у таку депресію, що вийти з неї не можуть допомогти навіть найкрутіші спеціалісти.

У таких випадках я кажу просто цим людям – їм треба виговоритися на тему що їх турбує. Але не так, що ваш співрозмовник розтрендить згодом про це все цілому світу, а дійсно довіритися людині, якій ти довіряєш.

З людьми у стані депресії треба говорити, говорити і говорити. Хмм, вам не здається що Воробус скоро стане психологом? 😀

Повертаючись до теми невизначеності скажу, що визначатися таки треба і не боятися помилитися. Краще вже це зробити зараз, чим пізніше. Скільки знаю пар що любили один одного, вроді жили добре, а потім все завершилося не добре. А хто тоді страждає? Правильно – діти. Вони у чому тут винні?

Тому приймати рішення не треба боятися, а навпаки шукати кращого варіанту завжди. Де людині добре, там вона і йде.

Якби там не було, вибір за людиною, ми можемо лише дати поради, але це означає, що їх треба сприймати повністю.

Мені ще подобається фраза – «Добре там, де нас нема».

Так завжди не буде, буде ще гірше? Насолоджуйтеся життям, бо воно у вас одне.

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 2 може ще щось напишете?

  1. igor 14.11.2012 пише:

    Я б порадив знайти проблеми складніші чи встрянути у них. Тоді ці забудуться 8)

  2. Herbatka 14.11.2012 пише:

    Невизначеність- відсутність мотивації. Зазвичай у хлопців ця невизначеність зникає після служби в армії… коли в тебе забирають найдорожче- свободу, свободу вибору. От тоді прокидається інстинкт, до розвитку, навчання, прагнень…

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*