Виборчий позитив та небезпека опозиційного деструктиву

Виборчий позитив та небезпека опозиційного деструктиву

Уже трохи призабулися виборчі баталії до Верховної Ради України. Щезла політична реклама з телеефірів та вуличних бігбордів. Пішли в минуле (навіть не в історію) кумедні, примітивні, агресивні, дурнуваті витівки партійних лідерів та мажоритарників під час передвиборчої агітації.

Простий люд трошки підзаробив під час передвиборчого процесу. Перепало пересічним громадянам, які вчасно на мітингах змогли отримати якісь мізерні грошенята за тримання прапора, харчові та косметично-канцелярські набори. Добру зарплату десь так з півроку отримували працівники передвиборчих штабів; молодь, що працювала у таких структурах могла почерпнути хороший досвід організаційної роботи.

Більше року перед виборами найрізноманітніші друкарні та видавництва мали непогані замовлення на друк агітаційних матеріалів. А це таки солідний додаток до зарплатні робітників, коректорів, макетувальників та іншого персоналу.

Зрозуміло, що економіка держави не відновилася, але якийсь елемент розвитку під час виборчого процесу отримала. Адже до виборів таки була задіяні значні людські ресурси країни. На жаль, багато хто втратив роботу і, напевно, з нетерпінням чекає нових виборів, а з ними нових заробітків і політичних вражень.

Саме голосування відбувалося напрочуд спокійно. Люди справді йшли на вибори і голосували. Система онлайн-трансляції показувала спокій і конструктив роботи дільничних комісій.

Халепою виборів став сам підрахунок голосів. Сталося так, що до цього процесу на окремих округах навіть «запрошували» ментовський спецназ. У результаті на п’ятьох округах таки не обрали мажоритарників.

Також читайте:   «Парламентський клуб» як дзеркало української влади

Цю ситуацію дуже активно використала опозиція. Окремі лідери трьохголових кидають у засоби масової інформації заяви, що Рада не є легітимною. Але чітких кроків про вихід з цієї ж Ради не хочуть робити.

Опозиція на те і є опозицією, щоб критикувати владу і з нею боротися. Незрозуміло тільки як законно можна боротися у незаконній Верховній Раді. Щось ті хлопці починають плутатися у власній послідовності.

Якщо ж оголошувати нові вибори, потрібно вже про це заявляти, а не готувати валізи для переїзду до Києва. Знову щось не продумали наші обранці-опозиціонери. Мутить ту політичну воду, правда, тільки одна з трьох голів «об’єднаних». Ті батьківщинята поки залежать від поведінки свого ув’язненого лідера, яка (як справжня блондинка) сама ще не вирішила, чого хоче. То вона буде не їсти, то вона буде їсти. Поки Юля голодує – парламент нелегітимний, Юля перестала голодування – будем боротися у парламенті.

Тягнибоку і Кличку потрібно ту третю сторону якось вправити і вивести на нормальну цивілізовану роботу. Бо біда буде з тими опозиціонерами.

І тоді справді почнуться створюватися нові тимчасові робочі місця під виборчий процес. Але хто переможе?…

Автор статті: zars.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Архіваріус 21.11.2012 пише:

    Котилася торба з горба, а в тій торбі раки… :rolleyes:

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*