Футбол. Ліга чемпіонів. Шахтар 0:1 Ювентус (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга чемпіонів. Шахтар 0:1 Ювентус (відео)

Анти-герой зустрічі

У шостому турі Ліги чемпіонів донецький Шахтар на своєму полі приймав гостей із Італії – команду Ювентус.

На жаль, для українських вболівальників футболу, гра завершилася поразкою «гірників» із рахунком 0-1.

Гості з Італії приїхали в Україну лише за позитивним результатом. В іншому випадку вони би просто вилітали із найпрестижнішого клубного змагання Європи.

Шахтар же ще за тур до завершення турніру забронював собі місце в 1/8 фіналу турніру, єдине що залишалося відкритим, так це те, з якого місця вийде команда Мірчі Луческу.

Розпочалася гра із атак гостей і варто сказати весь перший тайм залишився за ними. Шахтар, який восени просто не бачив на своєму шляху суперників за першу 45-ти хвилинку не створив жодного небезпечного моменту біля воріт Буффона.

Я би не сказав, що гості теж чимось аж відрізнялися, але вони принаймні били по воротах і володіли ініціативою.

Друга половина зустрічі була більш цікавішою. Вже на 56 хвилині після прострілу когось із гравців Ювентуса Кучер зрізав шкіряного у свої ворота і гості повели у рахунку.

Шахтар всіма силами побіг забивати, відкрив зони і суперник не раз міг покарати нас за ці помилки в обороні, але нам фартило.

А що атака? У «гірників» було два на пів моменти, але один раз італійців врятувала штанга, а удар Мхітаряна був не точним.

Також читайте:   Кубок Львову: Карпати мінімально перемагають Севастополь (відео)

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу італійської команди із рахунком 1-0, а це означає, що саме Ювентус набирає три очки і, у підсумку, займає перше місце у нашій групі.

В іншому поєдинку нашої групи англійський Челсі на своєму полі каменя на камені не залишив від датського Нордшелланда. 6-1 на користь «аристократів».

Таким чином, підсумкова турнірна таблиця у групі «E» є наступною:

1. Ювентус – 12 очок
2. Шахтар – 10 очок
3. Челсі – 10 очок
4. Нордшелланд – 1 очко.

Ювентус та Шахтар виходить в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів, а Челсі крокує у Лігу Європи.

Що далі? Тепер 20 грудня у Швейцарії відбудеться жеребкування 1/8 фіналу змагань. Так як Шахтар вийшов із другого місця, то першу гру на цій стадії змагань він гратиме вдома і його суперниками можуть стати такі команди як:

ПСЖ, «Шальке», «Малага», «Боруссія» Дортмунд», «Баварія», «Барселона» і «Манчестер Юнайтед.

Погодьтеся, команди- серйозні.

Чекаємо жеребкування і майбутніх ігор, а поки що, насамкінець, пропоную переглянути відео забитого голу Ювентусом у вчорашньому поєдинку: