GPS-навігація на маршрутних таксі: міф чи реальність?

GPS-навігація?

Їду сьогодні зранку на роботу, зима настала, замерз на зупинці, маршрутні таксі запізнюються, людей багато, зустрічаю знайомого і той ще додає, цитую: «Нічого, найближчим часом маршрутні таксі обладнають засобами навігації і все буде добре, зможеш побачити на смартфоні де вони є».

Знаєте що я йому сказав? Я просто посміявся і сказав коли то ще буде і не знати чи взагалі буде. Обіцяли людям обіцяли, а обіцянки самі розумієте є для того, щоб їх не виконували.

Що ж, приходжу на роботу, пробую під час вільної хвилинки пошукати інформацію в інтернеті на цю тему і знаходжу дуже і дуже цікаві факти.

Виявляється засоби навігації мали встановити на громадському транспорті міста ще до листопада, потім до початку грудня, а сьогодні надворі який день?

Правильно, 4 грудня і чує моє серце цих засобів ніхто не встановить і до Нового року. Зараз почнуть щось видумувати, що сніг падає, нічого не працює, давайте вже коли буде тепло і так далі. Хіба я не правий? Постійно влада міста і перевізники шукають які-небудь відмазки.

Буквально вчора в інтернеті з’явилася найсвіжіша інформація про те, що Садовий (мер міста Львова) підганяє перевізників встановлювати навігацію.

І що з того що підганяє? Треба просто дати термін перевізникам приблизно до 15 грудня встановити на всіх машинах GPS, не виконали цього наказу – розірвали угоду і все, що тут паритися?

Також читайте:   Велосипедна доріжка на вулиці Куліша

Яка людям різниця чи навігація є чи нема? Вони просто хочуть, заплативши 2 гривні нормально сісти у маршрутне таксі, не мерзнути на зупинці, а зараз це актуально, і доїхати до свого пункту призначення (робота, хата, коханка і так далі).

Чесно мене ці всі дискусії так напрягають, всі щось розповідають, дискутують, а справ нема. От «живий» приклад, 39 маршрутка. Дивлюся кілька днів тому по тв як у Кривчицях люди мають проблеми із доїздом на роботу. А все тому, що маршрутки їздять собі як хочуть.

Люди зустрічаються із перевізником, обговорюють питання, смішно… Люди обирали владу міста чи перевізника? Одним словом дурдом-веселка.

А Новий рік наближається. Згадайте так до слова минулорічний день 1 січня. Тоді, ввели нову транспортну систему, влада міста дала наказ не брати з людей грошей, а перевізники брали, всі плуталися і ось уявіть ще навігацію запустять 1 січня. Ото буде комедія.

Кажуть, що рух маршруток можна буде побачити в інтернеті через Google maps. Хех, цікаво, цікаво… Подивимося як це скоро буде….

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. Stakeholder 04.12.2012 пише:

    черговий рагульський популізм, бо насправді нікого не хвилює де саме знаходиться маршрутка, а цікавить просто за скільки часу вона буде на місці. для цього на кожній зупинці встановлюється електронне табло, яке зв’язується з системою, яка займається відслідковуванням транспортних засобів, обновляє інформацію що до своїх координат і висвічує зрозумілу з першого ж погляду інформацію скільки зупинок/хвилин бракує тому, чи іншому номеру маршруту до даної зупинки. я розумію, що рагулі, які це видумують кічаться тим, що вони дуже просунуті і знають що таке google maps і вміють ставити додатки на смартфон, але більшість людей, особливо туристів, не має ні бажання ні часу цим займатись.

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*