Чи справді дівчата маніпулюють хлопцями? - Блог про Львів
Блог про Львів, життя та інші приколи

Чи справді дівчата маніпулюють хлопцями?

Маніпулювання

Нещодавно ваш автор йдучи на роботу зустрів свого давнього приятеля. Щось так ми зговорилися, плюс ще разом їхали в транспорті й він почав розповідати про своє життя, ким працює, де відпочиває, ну і про особисте життя і так далі.

В деталі вдаватися не буду про що ми говорили, але про один із епізодів розповім. Справа у тому що колега був злий, що йому дівчина не дозволила поїхати із друзями в Карпати по тій причині що вона не змогла. Це його дуже заділо, але він нічого не говорив, бо дуже її любить і просто не зміг показати своє невдоволення.

Я, звісно, все розумію, але просто хотілося би у сьогоднішній статті поговорити на таку тему як: «Чи справді дівчата-маніпулятори?»

Чому мені в голову прийшла саме ця тема? Бо останнім часом я тільки і чую від друзів що дівчина порадила піти на фільм, а він був не дуже, що той в Карпати не поїхав, бо дівчина не хоче, що він хоче їхати в Альпи, а вона на Гаваї. Якась маячня та й годі. Згідні зі мною чи ні?

З самого початку коли були створені чоловік та жінка, перші, так склалося від покоління до покоління, доглядають за другими.

Так, враховуються спершу інтереси дівчини, але ж совість також треба мати як і свою думку. Ну, і не давати людям остаточно сідати собі на голову, бо до добра це не призведе.

Ви цікавитеся дівчиною, разом все робите, але ж не має бути все в одну касу що навіть слова не скажеш. Подейкують також що дівчата можуть володіти гіпнозом.

От зв’яжешся з ними і починається суцільний гіпноз в одну сторону. А можливо я помиляюся, це також може бути. Просто людина сильно закохана в нішу людину чи як?

Воробус був би не Воробус якби не врахував той факт, що є також інша сторона медалі, а вона наступна:

Якщо любиш дівчину, то треба завжди враховувати інтереси дівчини і завжди слухати що вона каже. Дівчата – слабша половина людства, тому враховувати і не питати нічого. А якщо не хочете, то або не водіться із дівчатами або просто сидіть самі. 😀

Щодо мого товариша, то порадив би йому всерйоз поговорити із своєю дівчиною, бо це не діло щоб тобою постійно маніпулювали. Якщо дівчина не може їхати в Карпати, то чому не впустити свого хлопця туди із друзями? Я вважаю, що якщо довіра в людей є, то нема чого ревнувати.

А як ви вважаєте, читачі блогу, чи справді дівчата маніпулюють хлопцями і як з цим боротися? Можливо навіть прийдеться сходити до ворожки щоб відкатала яйця чи як?

Так завжди не буде, буде ще гірше? А можливо таки дівчата завжди праві?

Автор статті: Vorobus.


коментарів - 7 може ще щось напишете?

  1. Yuriy 24.02.2013 пише:

    це проблеми хлопця, що дозволяє так з собою робити

  2. Архіваріус 24.02.2013 пише:

    Воробусе, яйця тут ні при чому! У спільному житті має бути взаємоповага та любов. Якщо їх нема, то ваше спільне життя нагадує ватерклозет. :hello:

  3. patriot_UA 24.02.2013 пише:

    Все залежить від самої людини! хто що дозволяє!
    Але стаття пізнавальна!)))
    цікаво)

  4. VikiMouse 24.02.2013 пише:

    їдем на Гаваї а хлопцю дозволяєм взяти з собою лижі 😉 💡

  5. FireStar 25.02.2013 пише:

    Завжди потрібно психологічно захищатися. Жіночі чари то не чутки.

  6. zoe 26.02.2013 пише:

    Краще в чужі відносини не лізти.
    Може бути сотні пояснень чому саме так, а не інакше.

  7. Tiger 26.02.2013 пише:

    FireStar, угу… Жаль що нема ліків від них 😥

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*