Футбол. Ліга Чемпіонів. Шахтар 2:2 Боруссія Д. (відео) - Блог про Львів

Футбол. Ліга Чемпіонів. Шахтар 2:2 Боруссія Д. (відео)

Бойова нічия в Донецьку

Про футбол, останнім часом, ми говоримо багато. Чому так? Все просто, справа у тому, що за ним багато хто скучив, а сезон лише розпочинається.

Вчорашнього поєдинку в Лізі Чемпіонів багато хто чекав. Ще б пак, 1/8 фіналу, суперник – Боруссія Дортмунд та і матч мав бути досить таки цікавим.

Розпочали поєдинок «гірники» не дуже вдало. Гості, які перебувають у кращій формі захопили ініціативу і десь хвилин 25-ть були повними господарями становища на полі. Короткий пас, гра флангами і моменти один за одним виникали біля наших воріт.

Але, фарт був на стороні Шахтаря. А потім ні з того, ні з сього, українська команда взяла і забила гол.

31 хвилина – Шахтар заробляє штрафний і Даріо Срна чудовим по красі ударом обводить стінку Боруссії.

1-0 і грати стало значно цікавіше та і варто сказати – гра вирівнялася.

Та, за 10-ть хвилин жахливої помилки у захисті допустилися Чигринський та Фернандіньо. Вони не розібралися хто ж має вибивати м’яч, у підсумку шкіряний відскочив до форварда німців – Левандовські і він чудовим ударом зрівнює рахунок у грі.

1-1 і все починається спочатку. Такий собі гол у роздягальню.

Друга половина зустрічі виявилася не менш цікавою. Шахтар побіг всією командою забивати і досить таки швидко досяг свого.

Також читайте:   Футзал. Об'єднана ліга Львова. "Нові імена" - Фуджікура. Анонс

68 хвилина – Рац зробив ювелірну передачу на Косту, який замінив інертного Таксона, і Дуглас чудовим ударом виводить знову Шахтар вперед.

Радості місцевої публіки не було меж.

А далі пішли каруселі, і зрозуміло було одне, гра йде до гола в будь-які ворота. Якби вдаліше зіграв в одному із епізодів Тейшейра, то рахунок став би 3-1 і гра була би фактично зроблена, а так потім українська команда за це поплатилася.

Спершу не забив з чудової позиції Левандовськи, але за нього виправився Хуммельс, який за 3 хвилини до кінця гри рятує Боруссію від поразки.

Багато зараз можна говорити про те що не виручив кіпер, невдало зіграли захисники, але результат на табло і тут вже нічого не вдієш.

Звучить фінальний свисток, який фіксує бойову нічию 2-2, яка більше задовольнила гостей. Тепер Шахтарю, щоб вийти в 1/4 фіналу треба будь-що забивати на виїзді і перемагати або хоча б грати внічию 3-3.

Важко це буде зробити? Звісно що так, але сподіваємося, за час що залишився до матчу-відповіді, команда ще краще підготується і постане зовсім іншим клубом в Німеччині.

До слова, матч-відповідь, відбудеться 5 березня.