Футзал. Товариський поєдинок. Україна 6:2 Польща (відео) - Блог про Львів

Футзал. Товариський поєдинок. Україна 6:2 Польща (відео)

Україна вдруге перемагає Польщу

Після перемоги у першому товариському поєдинку над збірною Польщі із рахунком 2-0, на другу гру українська футзальна команда виходила із єдиним бажанням – знову перемогти.

Підтримка збірної була шаленою, зал забитий вщент, і якби не нульова організація поєдинку, то все пройшло би на дуже високому рівні.

Але, то дрібниці, хай собі розбираються, а ми поговоримо про вчорашню гру. Як і в попередніх поєдинках, поляки знову ж таки показали що їм до збірної України ще ой як далеко.

Наші сусіди програли гру по всіх статтях і якби українці були влучнішими, то рахунок був би дуже великим.

В цій грі головний коуч збірної Євген Ривкін задіяв вже більше частину гравців Енергії, плюс було пару гравців Єнакієвця та Бондар із команди «Кардинал-Рівне».

Хлопці одразу ж взялися за справу і раз за разом турбували кіпера гостей, який я так зрозумів проводив перший свій поєдинок у воротах. Помітно було, що хлопчина дуже нервувався і в середині другого тайму його змінили.

До перерв Україна відзначилася тричі, при чому всі три голи вийшли дуже красивими.

Перший гол, 6 хвилина, Бондар пасує на дальню штангу і Шотурма вдало її замикає.

Другий гол, 10 хвилина – навіс на Макаєва і Ільдар вдало грає головою.

Ну, і третій гол, це на чудовий удар під перекладину Овсянникова, після скидки Павленка.

Також читайте:   Футбол. Результати жеребкування 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів та 1/16 фіналу Ліги Європи

Між цими голами ще відзначився поляк Солецкі, але це був швидше гол відчаю, бо моментів гості створювали дуже мало.

Здавалося після перерви поляки мобілізуються, але на все що вони спромоглися, так це на ще один гол «ураганівця» Будняка. До речі, як на мене, він був кращим у складі гостей.

Щодо України, то вона як і у першому таймі, відзначилася знову ж таки тричі. Відзначалися у нас Овсянников, Скорий та Олександр Бондар. Сподобався мені особливо гол Дениса, коли м’яч пройшов між ніг кіперу польської збірної.

Ні п’ятого польового, ні особливих змін у складі тренер Польщі не робив і, як наслідок, Україна перемогла досить таки чим переконливо із рахунком 6-2.

Що далі? А далі на нового тренера українців очікує досить таки копітка робота про те, кого ж залишити із гравців на відбіркові матчі до чемпіонату Європи, які вже не за горами.

Думаю, вибрати є з кого, тому поживемо – побачимо як буде насправді.

Щодо гостей, то вкотре вони розчарували. Ну, треба ж якось прогресувати, а таке враження що вони стоять на місці.

Наголошую, це всього лише власна точка зору з якою багато хто може не погодитися.