Що робити, якщо не можеш забути дівчину з курорту

Курортний роман

Доброго дня, говорить і не показує Воробус.

Часто люди, які пишуть свої коментарі не знають, що у нас на блозі існує рубрика – «Запитай у Воробуса».

Саме туди кожен охочий може задати своє запитання, а потім я або інші автори ресурсу спробують допомогти у тому чи іншому питанні.

От буквально нещодавно нам написала людина із ніком – Олег. Він, зокрема запитав наступне, далі цитую:

Їздив на відпочинок, і там зустрів дівчину. Ми одночасно закохалися в друг-друга, але зустрічався з нею всього 5 днів, вона кінула мене тому що не хотіла щоб я надовго заклався в її пам’яті, і вона казала що не хоче плакать коли ми більш не побачим один-одного. Пройшло 7 місяців, а я досі не можу її забути, що підкажете робити у цьому випадку!!!!

Тема досить таки цікава і знайома, тому спробую нижче висловити свою точку зору по цьому питанню.

Отже, дана проблема – це так званий курортний роман, який буває у кожного і бували вони навіть у Воробуса. Досить таки часто вони завершуються одноразовим сексом, а потім люди просто розходяться і забувають один одного.

У мене виникає до тебе питання. Якщо ви так один одного полюбили, то чого ви тоді не обмінялися контактами? Не кажу що вже треба телефонними номерами, ну, принаймні у соціальних мережах то можна додати один одного щоб згодом продовжити спілкування.

Також читайте:   Чи варто співати серенади?

Питання номер два – чому дівчина така впевнена була що ви вже більше не зустрінетеся? Можливо вона просто має чоловіка, а тебе використала так для розваги або ж їй просто стало із хлопцем чи чоловіком скучно і захотілося адреналіну.

Питання номер три – що заважає тобі прийти і сказати їй що ти її любиш? От, для прикладу, якщо кажуть любиш, то підеш за своєю половинкою на кінець світу. Спробуй дізнатися де вона зараз, з ким проживає і так далі. Хіба це в даному світі так важко?

Тепер до іншої сторони медалі, а саме чому тобі цієї дівчини не треба?

– Часто на курортах виникають симпатії, але це не є кохання, а просто зацікавленість особою протилежної статі. Вам тоді було добре, а зараз невідомо якби ви зажили і чи би взагалі розмовляли;

– Що мало є дівчат щоб плакати за дівчиною з якою невідомо щоб було?

Вибір звісно за тобою, але перед тим як щось робити добре все обдумай, бо потім може бути пізно.

Ну і не забувай – за своє кохання треба боротися.

А сьогоднішню статтю завершу словами: «Кохайте та будете коханими».

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

1 коментар може ще щось напишете?

  1. russo turisto 10.03.2013 пише:

    Да, это правильно, за любовь надо бороться, даже под одеялом – она того стоит, или стоит. Все зависит только от знака ударения… 😆

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*