Футбол. Кубок України. Шахтар 2:1 Карпати (відео) - Блог про Львів

Футбол. Кубок України. Шахтар 2:1 Карпати (відео)

Костов знову програє

Вчора в Україні був великий футбольний день, проходили матчі 1/4 фіналу Кубка України.

Увага львівських вболівальників футболу була прикута перш за все до міста Донецька, де наші улюблені львівські Карпат спробували дати бій діючому чемпіону України – Шахтарю.

Скажу відразу ж, боротьби як такої не вийшло, адже наша команда в чисту програла своєму супернику із рахунком 1-2.

Розпочну свою розповідь про цей поєдинок із того, що перед грою багато футболістів Карпат заявляло про те, що збираються дати бій діючому чемпіону країни.

Хто дивився вчорашній поєдинок, той може зі мною погодитися, що стримували львівські футболісти «гірників» не більше 25-ти хвилин, а далі, як кажуть, посипалися.

Незрозумілі помилки у захисті, помилка при створенні штучного положення поза грою і Карпати буквально за якихось десять хвилин пропустили два не логічних голи.

Шахтар вийшов на поле не в основному складі. Такі гравці як Чигринський, Ілсіньо, Гай, а потім ще і Соболь, Патрік не часто потрапляють в основний склад. Але, скажу відверто, каші вони не зіпсували і один із цих гравців Гай і взагалі почав відлік забитих голів у цій грі.

32 хвилина – навіс у штрафну Карпат, помилка наших захисників при створенні положення поза грою, з першим ударом Адріано кіпер Карпат справився, а ось із добиванням від Гая був безсилим.

Також читайте:   Футзал. Чемпіонат України. Енергія 2:1 Локомотив (відео)

42 хвилина – Тейшейра вискочив по центру воріт сам-на-сам із тим же кіпером Карпат – Богатіновим, а далі без шансів.

Де був захист Карпат? Що за прохідний двір?

2-0 і гра була практично таки зроблена.

У другій половині гри Шахтар робив багато експериментів, і єдине пожвавлення сталося лише тоді, коли Карпати під кінець гри реалізували пенальті. Але, часу потім і сил щоб забити ще один гол вже не було.

Додам, що за Карпати забив Зеньов.

Звучить фінальний свисток, який фіксує перемогу Шахтаря із рахунком 2-1, що дозволяє команді із Донбасу вийти у півфінал національного кубка.

Хто буде там суперником «гірників» дізнаємося вже досить таки швидко, а ось Карпати мають тепер повністю зосередитися на чемпіонаті, адже суперники, зокрема, Говерла вже поруч і якщо ми не будемо перемагати, то наступний чемпіонат можемо розпочати у першій лізі.

До речі, хто не знає, наступну свою гру у чемпіонаті Карпати проведуть 22 квітня, у понеділок. Суперником команди Костова буде київський Арсенал, з яким наші футболісти зіграють на виїзді.

Початок цієї гри о 18 годині, а пряму трансляцію гри можна буде переглянути на телеканалі «2+2».