Футзал. Чемпіонат України. Спортлідер 4:4 Енергія (відео) - Блог про Львів

Футзал. Чемпіонат України. Спортлідер 4:4 Енергія (відео)

Енергія знову не перемагає

У 27-ому турі чемпіонату України з футзалу львівська Енергія на виїзді зустрічалася із командою з Хмельницька – Спортлідером.

Не секрет, що вчорашня гра була дуже важливою для львівської команди. Якщо би наша команда втрачала тут очки, а Єнакієвець вигравав вдома в Урагану, то в останньому турі була би боротьба не на життя, а на смерть.

Енергія очки таки втратила, але і Єнакієвець не зумів перемогти, тим самим пропустивши львівську команду в плей-офф.

Розпочався поєдинок в Хмельницьку без розвідки. Львівські футболісти побігли всієї командою вперед з метою забити швидкий гол, але натомість напоролися на контратаку і Сондак вдало завершив зусилля своїх партнерів.

Попереду господарі були не довго, адже вже за три хвилини комбінація Павленко-Якунін завершилася точним ударом останнього.

Здавалося зараз «енергетики» візьмуть гру в свої руки, але вони навпаки пропустили ще два голи у свої ворота.

Шок? Можливо і так, адже не секрет, що наша команда останнім часом пропускає дуже багато.

Єдине що зробили львівські футзалісти, так це відіграли один гол до перерви. Доволі курйозним способом забив Макаєв.

В другій 20-ти хвилинці кращими вже виглядали «енергетики», але вони не можуть як не пропустять курйозний гол.

Також читайте:   Чемпіонат світу – 2021. Група «А». Литва, Венесуела, Казахстан, Коста-Рика

Цього разу «начудив» кіпер – Владислав Лисенко. Куди він побіг знає лише він.

2-4 і «запахло» смаженим.

До честі Енергії вони таки зуміли відігратися і врятувати поєдинок, а допоміг у цьому граючий тренер – Максим Павленко.

Останні хвилини наша команда грала на утримання рахунку, бо знала що основний конкурент за місце у плей-офф «Єначка» втратила домашні очки.

Звучить фінальна сирена, яка фіксує закономірну бойову нічию 4-4, що дозволило насамперед Енергії таки забезпечити собі місце у плей-офф змагань.

Щодо Спортлідера, то команда з Хмельницька так і не змогла здобути свою першу перемогу в чемпіонаті і схоже що «вікторія» відкладається до наступного сезону.

Останній тур, який відбудеться 12 травня у турнірному плані для команд «Екстра-ліги» нічого не вирішує. Єдине, що ще можна змінити це підсумкове місце Енергії та ЛТК. Якщо львівська команда фінішує на третьому місці, то зіграє із Ураганом, якщо на 4-ому, то з Локомотивом.

Зазначу лише, що в останньому турі наша команда буде приймати гостей із міста Єнакієве – команду Єнакієвець. Початок цієї гри о 13 годині.

Вперед, Енергія до перемоги.

А поки що, насамкінець, пропоную переглянути відео забитих голів у вчорашньому поєдинку: