Як інтернет псує школоло - Блог про Львів

Як інтернет псує школоло

Школоло

Все-таки веселить мене сучасна молодь і все більше розумію, що кожне покоління виростає за своєю методикою. Колись Воробус дивувався чому наші батьки не розуміли із тамагочами, йо-йо, тепер із комп’ютерами.

А все просто, в них було не таке виховання як у нас. Вони більше приділяли увагу живому спілкуванню, розвитку культури, а нас зіпсували технології такі як інтернет, комп’ютер, мобільний телефон і так далі.

Як виховується сучасна молодь? Та ще гірше чим ми колись і зараз я вам доведу чому.

Заходжу сьогодні зранку в інтернет, перевіряю традиційно пошту, соціальні мережі чи бува мені хто чого не написав і раптово мені на очі попадається цікаве повідомлення наступного типу – діти шукають в інтернеті, як підпалити школу і як “відкосити” від уроків .

Це повідомлення мене так розсмішило, що думав лусну. Це ж треба додуматися шукати інформацію за подібними запитами. Невже вони думають, що в інтернеті щось толкове вони знайдуть.

Одразу ж Воробуса взяла ностальгія в руки, згадав як я колись вчився в школі і як ми відпрошувалися з уроків.

Хто мій одноліток, той знає, що не треба було нічого шукати в інтернеті, видумувати як підірвати школу, а просто учні ходили у медичний пункт, видували різні болячки і чергова медсестра відпускала вас додому. Все просто, навіщо шукати в корові бика?

Також читайте:   Як визначити мовою жестів, що дівчина у тебе закохана

Як варіант ще учні любили зробити на коридорі дим, а це було просто димовушку зробити міг будь-хто. Спеціально не буду казати як це робиться, бо ще школота зараз про це прочитає і так само буде робити.

Діти, діти, невже вас так зіпсував інтернет і соціальні мережі? Виходить що так.

Вкотре повторював і буду повторювати, що інтернет і ці ж соціальні мережі є не для того щоб там сидіти цілий день, там можна і знайти щось корисне, наприклад, групи за інтересами, поспілкуватися із людьми які дійсно далеко, а не сидять в сусідній кімнаті.

А вчитися ніхто не заставляє. Просто якщо цього не будете робити, то як були тупими коли пішли до школи, то і вийдете з неї теж такими самими. Вчитися треба для себе, а не для Воробуса, Марсело, мами, тата.

А то буває спитають людину хто такий Тарас Шевченко, а вони не знають… Це вже біда…

Про інститути я вже мовчу…. Як хто пиво п’є, як на пари ходять….

Так завжди не буде, буде ще гірше?

Автор статті: Vorobus.Також раджу прочитати:

коментарів - 4 може ще щось напишете?

 1. Вертоліт 09.04.2013 пише:

  Інтернет це безмежний кладязь знань!!! Просто потрібно контролювати доступ дітей до компютера.
  Але з іншої сторони як батьки можуть контролювати доступ дитини до комп’ютера та зокрема інтернету якщо більшість з них навіть не знає що таке історія пошуку і взагалі поняття не мають що це за “чудовисько” цей комп’ютер.
  Тому самий розумний вихід стати батькам більш освідченими в ІТ технологіях заради блага своїх дітей 🙂

  І не думаю, що це погано знаходити інформацію, саме потрібну інформацію замість листання конспектів. Залишається час щоб почитати якусь гарну книжку.

 2. Stakeholder 09.04.2013 пише:

  я вже багато разів казав, що технології ні при чому, винен бідний світогляд людей. раніше сиділи сємки лузгали на лавочках і грали в картішки, зараз роблять те саме тільки вже за компом

 3. zoe 09.04.2013 пише:

  насправді є багато, що псує дітей окрім інету. Це просто наше суспільство. Зараз в кожній рекламі сексуальний підтекст, купа фільмів з сценами в ліжку. Люди просто-навсього не фільтрують, що вони і як говорять, а діти впитують це все як губка і повторюють.

 4. Stakeholder 09.04.2013 пише:

  сказати що дітей псує “інет” те саме що сказати що життя вбиває, і в неті є купа порносайтів на які можуть зайти всі і в тому числі діти, достатньо в гуглі написати “порно”, тому бідкання через якісь там фільми зі сценами в ліжку виглядає смішно)

Написати коментар

Ваш email не публікуватиметься.


*